Już niedługo otwarcie Blizzard Arena Los Angeles!

Blizzard Arena Los Angeles to nowoczesny kompleks stworzony specjalnie na potrzeby imprez o charakterze e-sportowym. Będzie się działo!...

Blizzard Arena Los Angeles

Firma Blizzard Entertainment pozstanowił zaprezentować swoje najnowsze dzieło, Blizzard Arena Los Angeles – nowoczesny obiekt przeznaczony na potrzeby e-sportu. Arena ta  będzie umiejscowiona w kompleksie Burbank Studios, z którego dawniej nadawano popularne programy telewizyjne.

Otwarcie nowej siedziby e-sportowej

Miejsce to zostanie specjalnie dostosowane na potrzeby usług e-sportowych zarówno dla uczestników jak i publiczności. Otwarcie Blizzard Arena Los Angeles odbędzie się 7-8 października, z okazji play-offów pierwszego sezonu Overwatch Contenders, w których wyłonione zostaną czołowe drużyny
reprezentujące wszystkie regiony.

Od 13 października arena stanie się miejscem zawodów Summer Championship, w której będą odgrywać się mistrzostwa w Hearthstone. Najlepsi gracze zawalczą o nagrody o łącznej wartości 250 000 dolarów.

Początkowe bitwy finałów HGC oraz World of Warcraft Arena Championship będą rozgrywać się pod koniec października, zaś najlepsi zawodnicy będą walczyć o miejsce w turnieju na konwencie Blizzcon 2017.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.