CSQ – podsumowanie pierwszego dnia!

Podsumowanie pierwszego dnia CSQ. Sprawdź jak poradziły sobie polskie drużyny w walce o przedsionek LCS....

Wczorajszy wieczór dostarczył fanom League of Legends niemałych emocji. Dla polskich fanów nie był to jednak dzień, który mogą nazwać szczęśliwy.

[advert id=”63382"]


CSQ – dzień pierwszy

Oczy kierują się na dwie polskie drużyny – Team Kinguin i Bobaski. Podopieczni Fryderyka Kozioła mimo niezłej przewagi w początkowej fazie gry ulegli trudnemu przeciwnikowi Nerv. Drużyna popełniła zbyt wiele indywidualnych błędów, przez co przewaga malała w oczach. Mistrzowie Polski muszą uznać wyższość rywali.

[a[advert id=”63382"]p>

Ostatnim zaplanowanym meczem miał być pojedynek Team Kinguin pod wodzą Hatchy’ego z niemiecką organizacją ALTERNATE aTTaX. Pojedynek nie odbył się ze względu na problemy techniczne Arfana „Arphana” Omara. Według bliskich nam źródeł zawodnik mógł zakupić więcej niż jednego trinketa, a także nie mógł użyć recalla. Mecz został poddany walkowerem.

[adv[advert id=”63382"]

Warto jeszcze wspomnieć o drużynie Mateusza „Kikisa” Szkudlarka – Fnatic Academy, które gładko wygrało z Euronics Gaming. AlienTech Esports uległo Team Larssen. W starciu między Team Forge, a Tricked eSports lepsza okazała się włoska ekipa, natomiast Team LDLC pokonało ASUS ROG Army.

R E K L A M A

Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.