Drabinki otwartych kwalifikacji do Challenger Series już dostępne!

Poznaliśmy drabinki otwartych kwalifikacji do Challenger Series! Sprawdź jaką szansę mają Polacy na awans do przedsionka LCS....

Od 12 do 22 grudnia przyjdzie nam śledzić zmagania drużyn w otwartych kwalifikacjach do Challenger Series. Kwalifikacje zostały podzielone na regiony. Z serwera EUNE awansuje jedna drużyna, warto wspomnieć, że faworytem jest Team Kinguin. Z serwera EUW do kwalifikacji zamkniętych awansują trzy drużyny.


 

Team Kinguin blisko eliminacji do Challenger Series

Zwycięstwo w Challenger Series Open Qualifier jeszcze nic nie znaczy. Czterem wyłonionym drużynom przyjdzie walczyć o slot do Challenger Series z mistrzami Francji, Polski, Niemiec, Hiszpanii, Zjednoczonego Królestwa oraz Północy w zamkniętych kwalifikacjach.

Faworytem w drabince EUNE jest Team Kinguin, które pod okiem Hatchy’ego ma szansę na CS. Polakom w drabince EUW jednak nie jest tak wesoło jak Pingwinom. Team Rebels, Out od Mind i AGO Gaming choć trafili na słabszych przeciwników w pierwszych rundach, to nie mogą czuć się faworytami.


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.