Kikis powraca do LCS?!

Wszystko wskazuje na to, że Mateusz Kikis Szkudlarek powraca do LCS. Jak donoszą źródła, polski gracz zajmie miejsce w drużynie Mysterious Monkeys.

Kikis ponownie w LCS?!

Wszystko wskazuje na to, że Mateusz Kikis Szkudlarek powraca do LCS. Jak donoszą źródła, polski gracz zajmie miejsce na górnej alei beniaminka tegorocznych rozgrywek – Mysterious Monkeys. Tym samym, Kikis zastąpi koreańskiego toplejnera – Jisu.


Wraz z kolegą

Jednakże to nie wszystkie zmiany w składzie niemieckiej organizacji. Po bardzo kiepskim początku sezonu (MM nie wygrało do tej pory ani jednej mapy), organizacja zdecydowała się zmienić także junglera. Dotychczasowy leśnik drużyny „Małp” – Lamabear, zostanie zastąpiony przez dawnego zawodnika m.in. Fnatic – Amazinga. Tym samym, duo które w trakcie wiosennego splitu walnie przyczyniło się do awansu Fnatic Academy z Challenger Series, znowu będzie mogło występować razem na scenie.


A zaczęło się tak…

Na oficjalne potwierdzenie transferu musimy jeszcze poczekać. Jednakże wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że do zmian dojdzie już od najbliższego tygodnia. Zwłaszcza, że Lamabear poinformował za pośrednictwem twittera o rozwiązaniu kontraktu.

Dodatkowo, zarówno Kikis, jak i Amazing dodali posty z krótką notką „Hyped for next week”. Co więcej, zrobili to tego samego dnia.

Jednakże wszelkie domysły rozwiał Gillius, aktualny jungler Giants Gaming, który otwarcie poinformował o nadchodzących zmianach.


Szansa na zemstę

Jeśli wszystko okaże się prawdą i Kikis wraz z Amazingiem dołączą do Mysterious Monkeys, to można powiedzieć, że nie mogli wybrać lepszego momentu. W nadchodzącej kolejce, Małpy zmierzą się z drużyną Fnatic. To będzie wyśmienita okazja, by pokazać szwedzkiej organizacji, co straciła przenosząc swoich zawodników do akademii.

Śledźcie z nami wydarzenia e-sportowe!

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOL