Czyżbyśmy poznali autora utworu na tegoroczne Mistrzostwa Świata w LoL’a?

Czy znamy już autora? Niestety jeszcze nie...

Już niedługo patch 7.15, który będzie obowiązywał na World’sach. Niestety Riot wciąż nie ujawnił kto stworzy utwór na tegoroczne mistrzostwa świata w LoL’a.


Muzyka i Mistrzostwa Świata w LoL’a

Już od kilku sezonów Riot podejmuje współpracę ze znanymi twórcami. W ostatnim roku był to Zedd, który stworzył utwór Ignite, a jeszcze wcześniej Imagine Dragons z kawałkiem zatytułowanym Warriors. Czy ich następca im dorówna, a może ich przewyższy? Na to niestety musimy jeszcze trochę poczekać.


TheFatRat i współpraca z Riot Games?

Been meeting with these folks recently

TheFatRat paylaştı: 12 Temmuz 2017 Çarşamba

Takie zdjęcie można znaleźć na jego fanpage’u. Czy spotkanie dotyczyło właśnie utworu na mistrzostwa? Szczegóły nie zostały ujawnione, a na odzew społeczności nie trzeba było długo czekać. Zaczęły pojawiać się komentarze z poparciem takiego pomysłu.

Czy TheFatRat stworzy coś specjalnego? Ucieszyłbym się, jeśli tak by się stało. Miałem taki okres czasu, gdy to właśnie jego utwory były moimi ulubionymi. Mimo wszystko czekamy na dalszy rozwój wydarzeń, może już niedługo dowiemy się czegoś więcej

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOL

Mam 17 lat i niedawno rozpocząłem swoją przygodę w MMO24.pl, jestem graczem kochającym wszelkiego rodzaju imprezy związane z e-sportem. Moimi ulubionymi grami są Hearthstone i oczywiście League of Legends. W wolnych chwilach poświęcam się pisaniu artykułów oraz muzyce! :D