Podsumowanie europejskiej przygody na All-Star 2017

Niestety europejska drużyna w League of Legends z naszym rodakiem – Marcinem „Jankosem” Jankowskim w składzie, pomimo walki nie osiągnęła zbyt wiele na tegorocznym All-Star. Podsumujmy ten turniej. Korea...

Niestety europejska drużyna w League of Legends z naszym rodakiem – Marcinem „Jankosem” Jankowskim w składzie, pomimo walki nie osiągnęła zbyt wiele na tegorocznym All-Star. Podsumujmy ten turniej.

Korea pierwszym przeciwnikiem na All-Star 2017

W meczu przeciwko koreańskiej drużynie faworytem niepodważalnie była drużyna z Azji. Starcie zaczęło się dobrze dla zawodników z Europy, jednak z biegiem czasu szala zwycięstwa coraz bardziej przechylała się na stronę przeciwnika. Ostatecznie drużyna europejska przegrała ten pojedynek, kończąc z KDA 8/18/14.

Mecz z Turcją szansą na pozytywny bilans

Drugim przeciwnikiem była drużyna z Turcji, którą naszym udało się zdominować od samego początku. Nie było większego problemu, by skończyć ten mecz zwycięsko – z KDA 23/3/43.

Mistrzowie LMS rozwiali ostatnie nadzieje europejczyków

Ostatnim promykiem nadziei by walczyć o cokolwiek na tym turnieju dla europejskiej drużyny było zwycięstwo z mistrzami LMS. Niestety jednak nie było to łatwe spotkanie i nie udało się go wygrać, kończąc naszą przygodę na All-Star. Mecz ostatecznie zakończył się z KDA Europy 1/11/2.


Tegoroczny All-Star 2017 dla drużyny europejskiej był bardzo trudnym turniejem. Wyciągnęliśmy z niego jedną wygraną i dwie przegrane, co nie jest jednak żadnym wstydem, gdy naszym przyszło mierzyć z drużyną koreańską, czy LMS.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOL

Kamil "Kejmil" Klofczyński - Redaktor działu MMORPG, autor literatury pięknej, kinomaniak.