Superweek i piekielnie trudne zadanie przed ekipą Jankosa!

Przed nami pierwszy w letnim splicie superweek, podczas którego zobaczymy dwa szlagierowe starcia. Bez wątpienia czekają nas wielkie emocje!

Superweek nadchodzi!

Już dziś rozpocznie się druga kolejka europejskich rozgrywek LCS! W tym tygodniu czeka nas superweek, co oznacza, że drużyny będą rywalizowały aż przez cztery dni! Zobaczcie jakie mecze zaplanował dla nas Riot.


Przewidywalna pierwsza kolejka

Pierwsza kolejka zakończyła się bez niespodzianek. Po dwa zwycięstwa zanotowali na swoje konta zawodnicy H2k oraz Fnatic, którzy w zeszłym tygodniu dwukrotnie występowali na scenie. Po jednym zgarnęły zespoły G2 oraz UOL, mające tylko jedną szansę na zaprezentowanie się. Podsumowując, faworyci nie zawiedli.

Z pewnością rozczarowaniem można określić występ Splyce, Misfits oraz Vitality. Wszystkie te drużyny, rozpatrywane jako kandydaci do play-off’ów, nie ugrały ani jednej mapy. Mimo, że przegrywali odpowiednio z H2k, Fnatic i UOL, to kiepska postawa nie prognozuje zbyt dobrze na nadchodzące tygodnie.

Również Mysterious Monkey i NIP, które debiutują w rozgrywkach, nie zdobyły mapy w swoich pojedynkach. Jednakże, największym rozczarowaniem wydaje się być Roccat, które nie było w stanie pokonać, grającego rezerwowym składem G2 (aż 3 z 5 podstawowych graczy G2 nie mogło wystąpić). To pokazuje, jak małe są szanse kotów, na pomyślny występ w nadchodzącym sezonie.


Rozkład jazdy

W najbliższym tygodniu drużyny będą rywalizowały przez cztery dni, od czwartku do niedzieli. Mecze, podobnie jak podczas pierwszej kolejki, będą rozgrywane o godzinie 17 oraz o godzinie 20 polskiego czasu.

Rozkład jazdy na nadchodzący superweek prezentuje się następująco:

Czwartek:

R E K L A M A
  • 17:00 Misfits vs NiP
  • 20:00 G2 vs Fnatic

Piątek:

  • 17:00 Splyce vs Vitality
  • 20:00 Mysterious Monkeys vs UOL

Sobota:

  • 17:00 Misfits vs Roccat
  • 20:00 NiP vs G2

Niedziela:

  • 17:00 Splyce vs Mysterious Monkeys
  • 20:00 UOL vs H2k

Szczególnie ciekawe wydają się być dwa szlagierowe pojedynki. W grupie A wyjątkowe emocje towarzyszyć będą starciu G2 z Fnatic, natomiast w grupie B najciekawsze wydaje się być niedzielne spotkanie UOL z H2k.

Dodatkowo, warto zobaczyć mecz między Splyce a Vitality, ponieważ te dwie drużyny powinny rozstrzygnąć między sobą walkę o trzecie miejsce w grupie.

Śledźcie z nami rozgrywki EU LCS!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOL