Unicorns of Love po miażdżącej przegranej z TSM

Co organizacja mówi o swojej porażce na Rift Rivals?...

Emocje po finale Rift Rivals już opadły. Amerykańskie Team Solo Mid wygrało 3:0 z europejskim Unicorns of Love.


Unicorns of Love komentuje swoją porażkę

Veni, Vidi, Perdidi

Przybyliśmy, Zobaczyliśmy, Przegraliśmy

Na fanpage’u Unicorns of Love opublikowano wpis, w którym organizacja komentuje turniej.

Unicorns !Veni, Vidi, Perdidi : We came, We saw, We lost.Team SoloMid destroyed us 3-0 in the #RiftRivals final on…

Publicado por Unicorns Of Love em Segunda, 10 de julho de 2017

Przyznają, że TSM zniszczyło ich w finale wygrywając z wynikiem 3:0. Mówią, także o porażce ze strony wszystkich europejskich drużyn biorących udział w Rift Rivals: G2 Esports, Fnatic oraz Unicorns of Love. Organizacja zastanawia się, co mogło być jej przyczyną, zbyt wielka pewność siebie Europy, czy doskonałe przygotowanie Ameryki? Zawodnicy muszą sami odpowiedzieć sobie na to pytanie. UOL wróci do EU LCS z nowym podejściem. Wiedzą, że są dobrymi graczami, ale wciąż daleko im do najlepszych.

Wiemy jak wrócić na właściwy tor. Czy możemy pracować tak skutecznie, jak byśmy chcieli? Powiedzą nam, o tym kolejne tygodnie.

Podsumowując, organizacja wie jakie błędy popełniła na Rift Rivals grając z najlepszymi amerykańskimi drużynami, a teraz postara się wprowadzić nowe rozwiązania w życie. Jakie skutki to przyniesie, czy UOL będzie w stanie dorównać najlepszym? Pozostaje nam ich obserwować i trzymać kciuki, aby szło im jak najlepiej!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-Sport LOL

Mam 17 lat i niedawno rozpocząłem swoją przygodę w MMO24.pl, jestem graczem kochającym wszelkiego rodzaju imprezy związane z e-sportem. Moimi ulubionymi grami są Hearthstone i oczywiście League of Legends. W wolnych chwilach poświęcam się pisaniu artykułów oraz muzyce! :D