Kikis dołączył do Fnatic!

Kikis dołącza do Fnatic! Czas na dobrą zmianę! ...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kikis wraca do gry!

Na oficjalnej stronie Fnatic pojawiła się fantastyczna informacja dla wszystkich fanów Mateusza “Kikis” Szkudlarka – nasz rodak dołączył do FNC i będzie dzielił rolę wraz z Jorge “Werlyb” Casanovas na pozycji toplanera.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_single_image image=”50117" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][v[vc_column_text]p>

Goodbye Gamsu

Fnatic pożegnało się z dotychczasowym toplanerem – Yeong-Jin “Gamsu”, który dołączył wraz z przyjacielem – Spiritem, do ekipy FNC na początku sezonu 2016. Jak zapewnia organizacja, to rozstanie nie pozostawiło żadnych negatywnych emocji, co więcej FNC wspiera byłego toplanera, żeby mógł kontynuować swoją karierę w wybranym przez siebie zespole.

Co nie zmienia faktu, że priorytetem jest drużyna i jej rozwój, dlatego współpraca zakończyła się za porozumieniem stron.[/[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_single_image image=”24400" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”]c_[vc_column_text]

Nowe otwarcie dla Mateusza

Sporo pisaliśmy na temat sytuacji Kikisa w G2 i decyzji, które musiał podejmować. Wszystkiego możecie dowiedzieć się z vloga – Burza nad Kikisem,  co właściwie chodzi?[/vc[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=IoQL7fPhdiM”][vc_column_text]

Nowy Kikis

Jak pamiętacie, G2 niespecjalnie dobrze obeszło się z naszym rodakiem, Kiks został zaskoczony decyzją o zdublowaniu zawodników na pozycji i stracił motywację oraz poczucie bezpieczeństwa ze strony organizacji.

Jednak zapewnia na swoim profilu, że to wszystko jest już za nim i zupełnie inaczej patrzy teraz na dzielenie alejki z drugim zawodnikiem. Wszystko, to kwestia nastawienia i sposobu komunikacji. Poniżej wypowiedź Mateusza.[/vc[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]

R E K L A M A

Happy to be joining Fnatic, you can read more here!

Znowu wracam, i tym razem nie ominą mnie worldsy. Jestem szczęśliwy, że dostałem szanse i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby się tam dostać.

Będę współpracował z Werlybem aby zobaczyć jak bardzo ta sytuacja może wspomóc nas obu i drużynę. Zmieniłem swoje podejście do rezerwowego, ponieważ warunki i okoliczności są zdecydowanie inne. Inaczej to wygląda i wiem na czym stoję od samego początku.

Dopiero jak spróbuje tego z pozytywnym podejściem, będę mógł stwierdzić czy mi to pasuje i czy jest to potrzebne. Wszyscy tutaj jesteśmy aby wygrywać i być jak najlepszymi.

[/vc[/vc_column_text][vc_column_text]o Kikis! Trzymamy kciuki! GL! HF! GJ![/vc[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”