Kikis dołączył do Fnatic!


test

Kikis wraca do gry!

Na oficjalnej stronie Fnatic pojawiła się fantastyczna informacja dla wszystkich fanów Mateusza „Kikis” Szkudlarka – nasz rodak dołączył do FNC i będzie dzielił rolę wraz z Jorge „Werlyb” Casanovas na pozycji toplanera.

Goodbye Gamsu

Fnatic pożegnało się z dotychczasowym toplanerem – Yeong-Jin „Gamsu”, który dołączył wraz z przyjacielem – Spiritem, do ekipy FNC na początku sezonu 2016. Jak zapewnia organizacja, to rozstanie nie pozostawiło żadnych negatywnych emocji, co więcej FNC wspiera byłego toplanera, żeby mógł kontynuować swoją karierę w wybranym przez siebie zespole.

Co nie zmienia faktu, że priorytetem jest drużyna i jej rozwój, dlatego współpraca zakończyła się za porozumieniem stron.

test

Nowe otwarcie dla Mateusza

Sporo pisaliśmy na temat sytuacji Kikisa w G2 i decyzji, które musiał podejmować. Wszystkiego możecie dowiedzieć się z vloga – Burza nad Kikisem,  co właściwie chodzi?

Nowy Kikis

Jak pamiętacie, G2 niespecjalnie dobrze obeszło się z naszym rodakiem, Kiks został zaskoczony decyzją o zdublowaniu zawodników na pozycji i stracił motywację oraz poczucie bezpieczeństwa ze strony organizacji.

Jednak zapewnia na swoim profilu, że to wszystko jest już za nim i zupełnie inaczej patrzy teraz na dzielenie alejki z drugim zawodnikiem. Wszystko, to kwestia nastawienia i sposobu komunikacji. Poniżej wypowiedź Mateusza.

Happy to be joining Fnatic, you can read more here!

Znowu wracam, i tym razem nie ominą mnie worldsy. Jestem szczęśliwy, że dostałem szanse i zrobię wszystko co w mojej mocy żeby się tam dostać.

Będę współpracował z Werlybem aby zobaczyć jak bardzo ta sytuacja może wspomóc nas obu i drużynę. Zmieniłem swoje podejście do rezerwowego, ponieważ warunki i okoliczności są zdecydowanie inne. Inaczej to wygląda i wiem na czym stoję od samego początku.

test

Dopiero jak spróbuje tego z pozytywnym podejściem, będę mógł stwierdzić czy mi to pasuje i czy jest to potrzebne. Wszyscy tutaj jesteśmy aby wygrywać i być jak najlepszymi.

Brawo Kikis! Trzymamy kciuki! GL! HF! GJ!

test

Polecany film