Kikis odejdzie z Fnatic? Brak zmian w składzie G2!

Mateusz "Kikis" Szkudlarek o swoich planach w nadchodzącym sezonie i kontrakcie z Fnatic. Skład G2 pozostaje bez zmian mimo niepowodzeń na Worldsach....

Okres zmian dla drużyn League of Legends rozpoczął się kilka tygodni temu. Informowaliśmy już o prawdopodobnym odejściu Forgiven’a z H2K, czy o przerwie w grze Doublelift’a. Kto jeszcze będzie szukał szczęścia w nowej drużynie? Sprawdźcie czy zmiany dotkną także Polaków!

[advert id=”62152"]

Kikis poza Fnatic?

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć trójkę rodaków w drużynach LCS. Jednym z nich był Mateusz „Kikis” Szkudlarek, który sezon rozpoczął w G2, by zakończyć go grając dla Fnatic.

Kikis to drugi Polak reprezentujący barwy legendarnej formacji. Jak ogłosił na swoim twitterze, jest otwarty na wszystkie propozycje drużyn z Europy i Ameryki występujących w LCS.

Co prawda obowiązuje go dalej kontrakt z Fnatic, ale zawsze można go rozwiązać za porozumieniem stron.

Brak zmian w G2

Tegoroczne mistrzostwa nie przebiegły po myśli graczy G2. Zawodnicy nie wszyli z grupy, mimo wielkich oczekiwań kibiców, przez co mogliśmy przypuszczać, że zmiany w składzie będą nieuniknione.

Carlos „Ocelote” Rodriguez rozwiewa plotki informując, że każdy z graczy i personelu przedłużył kontrakt do końca następnego sezonu. G2 według Ocelote ma szansę stać się potęgą, a wyniki na scenie międzynarodowej w tym sezonie to tylko wypadek przy pracy.

R E K L A M A

[a[advert id=”62152"]p>

Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, co na pewno będzie miało wpływ na jakość gry zespołu w nadchodzącym sezonie. G2 będzie musiało jednak pokazać, że są jedną z najlepszych drużyn, mimo niepowodzenia na mistrzostwach świata.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.