Kikis odejdzie z Fnatic? Brak zmian w składzie G2!


test

Okres zmian dla drużyn League of Legends rozpoczął się kilka tygodni temu. Informowaliśmy już o prawdopodobnym odejściu Forgiven’a z H2K, czy o przerwie w grze Doublelift’a. Kto jeszcze będzie szukał szczęścia w nowej drużynie? Sprawdźcie czy zmiany dotkną także Polaków!

Kikis poza Fnatic?

W tym roku mieliśmy okazję zobaczyć trójkę rodaków w drużynach LCS. Jednym z nich był Mateusz „Kikis” Szkudlarek, który sezon rozpoczął w G2, by zakończyć go grając dla Fnatic.

Kikis to drugi Polak reprezentujący barwy legendarnej formacji. Jak ogłosił na swoim twitterze, jest otwarty na wszystkie propozycje drużyn z Europy i Ameryki występujących w LCS.

test

Co prawda obowiązuje go dalej kontrakt z Fnatic, ale zawsze można go rozwiązać za porozumieniem stron.

Brak zmian w G2

Tegoroczne mistrzostwa nie przebiegły po myśli graczy G2. Zawodnicy nie wszyli z grupy, mimo wielkich oczekiwań kibiców, przez co mogliśmy przypuszczać, że zmiany w składzie będą nieuniknione.

Carlos „Ocelote” Rodriguez rozwiewa plotki informując, że każdy z graczy i personelu przedłużył kontrakt do końca następnego sezonu. G2 według Ocelote ma szansę stać się potęgą, a wyniki na scenie międzynarodowej w tym sezonie to tylko wypadek przy pracy.

Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, co na pewno będzie miało wpływ na jakość gry zespołu w nadchodzącym sezonie. G2 będzie musiało jednak pokazać, że są jedną z najlepszych drużyn, mimo niepowodzenia na mistrzostwach świata.

test

Polecany film