Kikis oficjalnie szuka nowego zespołu!

G2 Esports oficjalnie szuka nowej organizacji dla naszego rodaka. Gdzie zacumuje Kikis?...

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Akt 1 – gdzie kucharek sześć, tam…

Od dwóch dni mamy operę mydlaną w wykonaniu G2, w której głównym bohaterem jest nasz rodak Matusz “Kikis” Szkudlarek. Zaczęło się od oświadczenia G2 Esports, o którym pisaliśmy wczoraj. Przypominając, Kikis zmusił organizację do podjęcia konkretnej decyzji w sprawie sześcioosobowego składu, w którym mamy zdublowanych zawodników na górnej alejce.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_single_image image=”46714" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”][v[vc_column_text], czym G2 zaskoczyło Kikisa, to fakt ściągnięcia drugiego toplanera do składu – Expecta. Zgodnie z ustaleniami, obaj zawodnicy mieli dzielić czas scrimmów pomiędzy sobą, co spowodowało, że nie mieliśmy jasnej sytuacji, który z zawodników będzie wychodził w pierwszej piątce.[/[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]teusz jasno dał do zrozumienia, że taka sytuacja nie jest mu na rękę i doprowadził do sytuacji, że G2 Esports podjęło decyzję, w której to nowy zawodnik drużyny – Expect będzie w podstawowym składzie. Kikis zaakceptował to rozwiązanie i odsunął się na bok, pozostając w zespole w charakterze rezerwowego.[/[/vc_column_text][vc_single_image image=”46715" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”]c_[vc_column_text]

Akt 2 – oświadczenie Kikisa

Dzisiaj na facebooku Kikis napisał obszerne oświadczenie, w którym jasno dał do zrozumienia, że nie jest na wojennej ścieżce z G2 Esports. Tłumaczy dlaczego podjął taką decyzje. W jednym z akapitów możemy przeczytać:

Jestem bardzo dumnym graczem i gwarancja startu w podstawowym składzie bardzo dużo dla mnie znaczy. To pokazuje, że team mi ufa i wierzy we mnie, dzięki temu lepiej mi się gra, moje zdolności są większe i jestem pewien swoich decyzji jako gracz.

Kończy oświadczenie stwierdzeniem, że teraz będzie szukał nowych opcji i skupi się na Solo Queue oraz analizowaniem meczów.

Sam zadałem sobie pytanie, kiedy Kikis odejdzie z G2 i czy to jest możliwe? Nie musiałem długo czekać na odpowiedź…[/vc[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]

Akt 3 – Kikis szuka nowej organizacji!

Dzisiejszego wieczoru pojawiło się kolejne oświadczenie na stronie G2 Esports, które rozwiewa wszelkie wątpliwości, organizacja będzie szukać nowego zespołu dla swojego toplanera. Ten krok w przekonaniu G2 jest najlepszym rozwiązaniem dla kariery Kikisa.[/vc[/vc_column_text][vc_single_image image=”46979" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d”]co[vc_column_text]h3>Ahoj przygodo! Gdzie zacumuje Kikis?

Moje podejrzenia były słuszne, Kikis oficjalnie szuka nowego teamu, gdzie będzie mógł grać pierwsze skrzypce na górnej alejce lub powróci do jungli. To chyba faktycznie najlepsze rozwiązanie dla Mateusza, którego kontrakt z G2 Esports wygasa dopiero listopadzie tego roku. Do tego czasu jego motywacja mogłaby mocno podupaść i niekoniecznie odnalazłby się w nowej sytuacji.

R E K L A M A

Stąd, trzymamy kciuki i liczymy, że dobre, europejskie zespoły mocno się zastanowią nad ewentualnymi zamianami w swoich składach![/vc_c[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”