Liga League of Legends dla uniwersytetów!

Powstaje pierwsza na świecie liga League of Legends, kierowana w stronę studentów z uniwersytetów nordyckich. ...

Turnieje esportowe na uniwersytetach to bardzo popularna inicjatywa, szczególnie w Ameryce. Nic dziwnego, skoro prawdopodobnie pierwszy turniej gier komputerowych rozgrywany był w uczelni. Tym razem przyjdzie nam zobaczyć zmagania studentów w League of Legends w Europie.

[advert id=”63382"]


Liga League of Legends wielką szansą dla studentów!

Pomysł, by zorganizować taki turniej narodził się za sprawą Blizzarda. Projekt Heroes of the Dorm miał na celu pomóc amerykańskim studentom w drodze na szczyt, jeśli chodzi o karierę gamingową. Turniej cieszył się wielką popularnością, dzięki czemu powstała kolejna edycja imprezy oraz film dokumentalny.

[a[advert id=”63382"]p>

W ślady Blizzarda zmierzają też inne firmy, które jak widać szybko zauważyły źródło dochodów, w turniejach dla studentów. Powstają pierwsze nordyckie mistrzostwa w League of Legends przeznaczone dla studentów Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii i Islandii.

Pula nagród wyniesie 5 000 euro. Rozgrywki zostaną transmitowane dzięki twitch.tv. Więcej informacji na platformie Challengermode.

[adv[advert id=”63382"]

R E K L A M A

Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.