Miami Heat partnerem drużyny Misfits

Organizacja, która zagwarantowała sobie udział w największej europejskiej lidze League of Legends pozyskuje nowego sponsora, a zarazem partnera - Miami Heat...

Organizacja, która zagwarantowała sobie udział w największej europejskiej lidze League of Legends pozyskuje nowego sponsora, a zarazem partnera. Czy współpraca z klubem NBA przyniesie zyski?

[advert id=”63382"]


Miami Heat i Misfits

Partnerstwo Heat, które nabywa udziały u Misfits jest bardzo odważnym krokiem, ponieważ sugeruje, że organizacja musi pomóc w obowiązkach takich jak marketing, branding, sprzedaż detaliczna, cyfrowa i sponsoring.

[a[advert id=”63382"]p>

Miami Heat są dumni z bycia innowacyjnymi we wszystkich aspektach sportu i biznesu. Dla nas współpraca z Misfits ma sens (…).

Esport jest stosunkowo nowy dla fanów sportu w Ameryce, choć jego popularność bardzo się zwiększyła w ostatnich dziesięciu latach. Największym widowiskiem był finał League of Legends Championship, który zobaczyło 20.000 fanów na żywo w Staples Center w Los Angeles i 43 miliony użytkowników w sieci.

[adv[advert id=”63382"]

Misfits jest bardzo podekscytowane możliwością współpracy z organizacją Heat – powiedział Misfits CEO. Ta współpraca będzie fundamentem dla naszej, dalszej ekspansji jeśli chodzi o rynek esportowy.

Źródło

R E K L A M A

Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.