Miami Heat partnerem drużyny Misfits


test

Organizacja, która zagwarantowała sobie udział w największej europejskiej lidze League of Legends pozyskuje nowego sponsora, a zarazem partnera. Czy współpraca z klubem NBA przyniesie zyski?


Miami Heat i Misfits

Partnerstwo Heat, które nabywa udziały u Misfits jest bardzo odważnym krokiem, ponieważ sugeruje, że organizacja musi pomóc w obowiązkach takich jak marketing, branding, sprzedaż detaliczna, cyfrowa i sponsoring.

Miami Heat są dumni z bycia innowacyjnymi we wszystkich aspektach sportu i biznesu. Dla nas współpraca z Misfits ma sens (…).

Esport jest stosunkowo nowy dla fanów sportu w Ameryce, choć jego popularność bardzo się zwiększyła w ostatnich dziesięciu latach. Największym widowiskiem był finał League of Legends Championship, który zobaczyło 20.000 fanów na żywo w Staples Center w Los Angeles i 43 miliony użytkowników w sieci.

test

Misfits jest bardzo podekscytowane możliwością współpracy z organizacją Heat – powiedział Misfits CEO. Ta współpraca będzie fundamentem dla naszej, dalszej ekspansji jeśli chodzi o rynek esportowy.

Źródło


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

test

Polecany film