Natus Vincere z Polakiem w składzie podbija LCL!

Natus Vincere będzie walczyć w nadchodzącym sezonie, z Polakiem w składzie w rosyjskiej lidze LCL. Sprawdź co o transferze myśli sam gracz!...

Legendarna organizacja Natus Vincere ogłasza swój nowy skład na nadchodzący sezon. Drużyna złożona będzie z graczy Europy. Wśród nich jest reprezentant Polski Sebastian „niQ” Robak, występujący na pozycji midlaner’a.

[advert id=”63382"]


Polak w Natus Vincere

Sebastian od dawna szukał nowej drużyny. Występował już między innymi w Gambit Gaming w EU LCS, dlatego władze Na’ Vi nie obawiają się o środkową aleję. Sam niQ wypowiada się na temat transferu pozytywnie:

Jestem bardzo zadowolony z dołączenia do tej świetnej organizacji i bycia częścią obiecującego się rosteru. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by osiągnąć jak najlepsze, możliwe wyniki razem z drużyną.

Ciekawym wiadomością jest przejście ćwierćfinalisty Worlds 2016 do Na’ Vi. Na pozycji ADC zobaczymy występującego dotychczas w Albus Nox Luna Vladislava „aMiracle” Scherbina.


[a[advert id=”63382"]r> Skład zespołu Natus Vincere:

Simon „Zvene” Svensson – top
Ruslan „Gumbeq” Pozdniakov – jungle
Sebastian „niQ” Robak – mid
Vladislav „aMiracle” Scherbina – adc
Arthur „Skash” Yermolaev – support


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.