Panathinaikos kolejnym klubem inwestującym w esport!

Grecki klub sportowy Panathinaikos rozpoczyna swoją działalność w świecie esportu. Jedną z kategorii jest oczywiście League of Legends!...

Grecki klub sportowy Panathinaikos AO znany między innymi z siatkówki i koszykówki zamierza rozpocząć swoją przygodę z esportem.

[advert id=”63382"]


Panathinaikos inwestuje w esport

Według ESPN właściciele chcą zainwestować w drużynę League of Legends, Dota2, Counter-Strike, Starcraft i zawodników Fifa. Panathinaikos Esport powstało kilka dni temu, ale chce podążać śladami Paris Saint-Germain, Schalke, czy Valencii.

[a[advert id=”63382"]p>

Smaczku dodaje fakt, że sam Forgiven zareklamował organizację. Czy zobaczymy półfinalistę Worlds 2016 w greckim klubie w nadchodzącym sezonie? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jestem bardzo zadowolony z Grecji, która nie tak dawno założyła swoją własną ligę, a teraz posiada organizację, która stawia sobie wysoko poprzeczkę.


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.