Podsumowanie czwartej kolejki Ligi Akademickiej League of Legends!

Co nowego w Lidze Akademickiej po czwartej kolejce? Zapraszamy do podsumowania!...

Co nowego w Lidze Akademickiej?

Czwarta kolejka nie przyniosła wielkich niespodzianek. Faworyci umocnili swoje pozycje w tabelach, pozostawiając oponentom walkę o drugie miejsce, które gwarantuje awans do play-off.

Tyranozaury WAT vs Kryminolodzy WSP

Czwartkowe spotkanie pomiędzy Tyranozaurami z WAT i Kryminologami z WSP, było całkowitą dominacją ekipy z Warszawy oraz przyniosło nowy rekord w Lidze Akademickiej, w kategorii najkrótsze spotkanie! Drugi mecz trwał zaledwie 14:34 minuty i był absolutnym stompem Wrocławian z WSP – 22:4.

Tyranozaury zajmują pierwsze miejsce w tabeli z bilansem 2-0 i mogą być już pewni awansu do fazy play-off. Pozostałe drużyny będą musiały walczyć do samego końca o drugie miejsce w tabeli.


Górnicy PolSl vs Tytani PŁ

Meczem wieczoru miał być pojedynek Górników z Politechniki Śląskiej oraz Tytanów z Politechniki Łódzkiej. Niestety, choć kibice Ślązaków wzbijali się na wyżyny swoich możliwości, to ekipa Michała Kidawy szybko rozprawiła się z przeciwnikami, gładko wygrywając 2:0.

Tym samym Tytani są już pewni awansu do kolejnej fazy rozgrywek.


AGHenci AGH vs Golemy PW

W piątkowych spotkaniach pojawiło się sporo problemów technicznych po stronie AGHentów, co prawie doprowadziło ich do przegranej. Przy wyniku 1-0 z Golemami pojawił się crash systemu supporta AGH – Tomka Praszkiewicza. W jego miejsce zagrał awaryjny rezerwowy – Paweł Moszkowicz.

To całkowicie zakłóciło przebieg meczu i dało szansę na powrót do gry ekipie Golemów, która doprowadziła do remisu.

R E K L A M A

Na szczęście reprezentacji AGH i na nieszczęście drużyny z Politechniki Warszawskiej, problemy techniczne ustąpiły i do gry w trzecim meczu wrócił podstawowy członek teamu. To dało szybkie zwycięstwo i nie pozostawiło wątpliwości, co do ostatecznego wyniku meczu 2-1.

Ekipa z Krakowa systematycznie powiększa przewagę nad oponentami i umacnia się na pierwszej pozycji.

Inżynierzy PWR vs Ułani UŁ

W drugim meczu Inżynierzy z PWR gładko rozprawili się z drużyną Ułanów z Uniwersytetu Łódzkiego 2-0, zgarniając kolejne zwycięstwo na swoje konto i gwarantując sobie awans do play-off.

Pozostała część grupy ma niezwykle ciekawą sytuację, ponieważ każda z drużyn ma jeszcze szansę na awans, o ile Inżynierzy pokonają w następnym meczu Wilki z UW 2:0, a Ułani pokonają Kwantowy Potencjał 2:0. Wówczas, o awansie rozstrzygnie 4 stopień weryfikacji – bilans zabójstw i zgonów!

Kolejne mecze startują już w najbliższy czwartek, od godziny 18:00 na kanale www.twitch.tv/ligaakademicka. Więcej szczegółów dowiecie się odwiedzając stronę ligową www.ligaakademicka.pl oraz profil na FB www.fb.com/ligaakademicka

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"