Politechnika Wrocławska gospodarzem pierwszych finałów T-Mobile Ligi Akademickiej!

Politechnika Wrocławska gospodarzem pierwszych finałów T-Mobile Ligi Akademickiej!

Pierwsze finały LAN!

Szanowni, z przyjemnością informujemy, że pierwszy raz w historii TMLA organizujemy finały lanowe, które odbędą się 28.04.2018 na kampusie PWR w budynku Strefy Kultury Studenckiej!

W ramach planowanych finałów rozegramy dwa spotkania w League of Legends – mecz o trzecie miejsce oraz mecz finałowy.

Po piątkowych spotkaniach poznaliśmy już półfinalistów, których spotkamy podczas lanowej imprezy już w najbliższą sobotę. Pytanie brzmi w jakiej konfiguracji wejdą do finałów?

Odpowiedź poznamy po czwartkowych półfinałach, w których zmierzą się ze sobą:

  • Górnicy [Politechnika Śląska] vs Inżynierzy [Politechnika Wrocławska]
  • Tyranozaury [Wojskowa Akademia Techniczna] vs Lwy [Politechnika Gdańska]

Dla reprezentacji PWR to bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jeśli wygrają w półfinałach, to będą bronić tytułu mistrzowskiego przed własną publicznością!

Mecze skomentuje znany duet Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Paweł „Cruiser” Klimesz. Gościem specjalnym w roli trzeciego komentatora będzie Wojtek „Tabasko” Kruza! Całą imprezę poprowadzi Filip „Testree” Mątowski.

 


Strefa Kibica

28.04 od 16:30 zapraszamy wszystkich fanów League of Legends na kampus PWR do uczestnictwa w tym wydarzeniu i kibicowania najlepszym drużynom akademickim w Polsce.

R E K L A M A

Przygotowaliśmy specjalną strefę kibica, która pomieści do 300 osób, a jeśli pogoda nam dopisze, to będzie można kibicować na otwartym tarasie, co umożliwi nam zaproszenie kolejnych 150 osób.

Po strefie kibica będą przechadzać się cosplayerzy w strojach z League of Legends i nie tylko! Dodatkowo, zaprosiliśmy reprezentacje PWR, które uczestniczyły w lidzie Overwatch – Byki i Wombaty. 


Stanowiska dla graczy

Najlepsze drużyny akademickie w Polsce zagrają na laptopach Asus Republic of Gamers z kartami graficznymi Nvidia GeForce GTX z serii 10. Natomiast o komfort podczas finałów zadbają fotele X-Fighter od Diablo Chairs. 


Na skróty

  • Start – 28.04.2018 od godziny 16:30
  • Miejsce – budynek SKS, Hoene-Wrońskiego 10, 50-376 Wrocław
  • Wstęp wolny, liczba miejsc w strefie kibica ograniczona
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"