PowerOfEvil następcą Selfiego!

Tristan PowerOfEvil Schrage został nowym midlainerem drużyny Misfits. Wraz z Alphari, Hansem i Ignarem, będą walczyć w tegorocznym LCS....

PowerOfEvil dołącza do Misfits!

Tristan „PowerOfEvil” Schrage został nowym midlainerem drużyny Misfits. Niemiec przejął rolę po Marcinie „Selfie” Wolskim, który kilka dni temu opuścił drużynę.

Informacja, że PowerOfEvil zasilił szeregi drużyny, została opublikowana w mediach społecznościowych.

Wybór ten, spotkał się z ostrą krytyką ze strony fanów. Uważają, że PowerOfEvil nie jest wystarczająco dobrym graczem, by reprezentować ich ulubioną drużynę. Spora część, chciałaby powrotu Selfiego, który był już sprawdzonym rozwiązaniem na środkowej alei.

[advert id=”66069"]

Przypomnijmy, że PowerOfEvil ma niemałe doświadczenie na zawodowej scenie. Midlainer od 2014 roku występuje w LCS. Do tej pory reprezentował barwy:

  • Unicorns of Love
  • Origen

Nie można zapominać, że ostatni split był dla niego kompletnie nieudany. Wiele osób obwiniało właśnie jego, za słabe wyniki zespołu Origen. Teraz PowerOfEvil ma szansę na odkupienie swoich win.

Misfits nadal nie ogłosiło kto będzie junglerem drużyny. Niemniej, nawet bez tej informacji, ich skład wygląda bardzo ciekawie i z pewnością, nie będzie można go lekceważyć.

R E K L A M A
zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport