Rekkles – „Niezakwalifikowanie się na Worlds było dla mnie najsmutniejszym doświadczeniem…”

Rekkles o doświadczeniach w 2016 roku, jak i planach na nadchodzący sezon. Czy uda się młodemu kapitanowi sprawić, by Fnatic odzyskało swój dawny blask?...

Wiele znanych osób, ze względu na zbliżający się koniec roku pisze małe podsumowania swoich dotychczasowych osiągnięć. Ten trend został podtrzymany przez Martin’a „Rekkles” Larson’a, ADC legendarnej organizacji Fnatic.

[advert id=”63382"]


Rekkles o 2016 roku!

Początek roku rozpoczął się od zmiany rosteru Fnatic. Trójka graczy przeniosła się do Ameryki, zostawiając Rekklesa i Febivena z nowym zespołem.

[a[advert id=”63382"]p>

Po raz kolejny rok dobiega końca, mimo że nie jest owocny w wiele sukcesów. (…) Wyjazd Yellowstara, Reignovera i Huniego był pierwszym, zdecydowanie najtrudniejszym zadaniem. Myślę, że poradziłem sobie z nim w miarę dobrze.
Ostatnim i najbardziej stresującym zadaniem był awans na mistrzostwa świata, niezależnie od tego w jakiej dyspozycji byliśmy. Niestety byliśmy w najgorszej formie, co doprowadziło do zniszczenia nas przez H2K w ćwierćfinale i UOL w Guntle’cie.

Rekkles w ciągu swojej czteroletniej kariery, rozpoczętej w 2012 roku, brał udział w mistrzostwach świata dwukrotnie. Rok 2016 był pierwszym, w którym Martin nie dostał się na Worlds od sezonu trzeciego.

Niezakwalifikowanie się na Worlds było dla mnie najsmutniejszym doświadczeniem jakie przeżyłem.


Nowy rok – nowe plany

Sezon siódmy, a zarazem rok 2017 ma być dla Rekkles’a przełomowy i o wiele lepszy od poprzedniego. Martin jest jedynym graczem, który nie odszedł z Fnatic pod koniec splitu. Wraz z Paul „Soaz” Boyer, Maurice „Amazing” Stückenschneider, Rasmus „Caps” Winther, and Jesse „Jesiz” Le będzie prowadził Fnatic w nadchodzącym sezonie.

[adv[advert id=”63382"]

R E K L A M A

Było dużo odpowiedzialności na moich barkach na początku roku i myślę, że to się nie zmieni. Oprócz tego, że jestem na prawdę gotowy. Jestem gotowy, aby coś zmienić, Jestem gotowy, aby ponownie przynieść chwałę Fnatic i jestem gotowy, aby pokazać, Wam wszystkim, że wkładane we mnie zaufanie nie było na marne…

Co przyniesie nadchodzący sezon? Jako fan Fantic życzę, by legendarna organizacja wróciła na szczyt. Czy uda się kapitanowi drużyny sprawić, by Fnatic odzyskało swój dawny blask? Mam taką nadzieję, bo to zdecydowanie dobra nagroda dla młodego prowadzącego drużyny.


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.