Rusza 4 kolejka T-Mobile Ligi Akademickiej Overwatch!

Startujemy z 4 kolejką TMLA Overwatch!...

Już dziś od 18:00 rusza czwarta kolejka TMLA Overwatch, która jednocześnie jest ostatnim zestawem spotkań przed świętami. Wracamy do Ligi Akademickiej już od 03.04 – czyli zaraz po świętach.

Sprawdź tabele i rankingi na stronie ligowej: https://ow.ligaakademicka.pl/


Wtorek, 27.03

W pierwszym spotkaniu dzisiejszego wieczoru zobaczymy reprezentacje Ninja [PJATK] oraz Gołębie [UEK]. Oba teamy mają na swoim koncie po jednej porażce i bardzo potrzebują zwycięstwa, aby na poważnie myśleć o awansie z grupy.

Zwłaszcza, że liderem grupy B są Jagiellonowie [UJ] z dwoma zwycięstwami i bilansem 7-1. Co oznacza, że realnie można zakładać awans z drugiego miejsca, które aktualnie należy do Rekinów [AM].

W drugim meczu zobaczymy Konstruktorów [PW] i Gronostaje [UTP]. Dla ekipy z Bydgoszczy to kluczowe spotkanie, które zadecyduje o możliwości awansu. Słowem, druga porażka przekreśli szanse na play-off.

W przypadku Konstruktorów, ten mecz może pozwolić umocnić się w tabeli i zabezpieczyć awans, ponieważ na dziś mają idealną sytuację po pierwszym spotkaniu – zwycięstwo i bilans 4-0. Wygrana w tym meczu pozwoli zdetronizować Smoki [PK] z bilansem 7-1 i dwoma wygranymi.

Zapraszamy na transmisje z komentarzem od godziny 18:00 na kanał ligowy – www.twitch.tv/ligaakademicka 

R E K L A M A

Środa, 28.03

W drugim dniu czwartej kolejki TMLA OW będziemy obserwować pojedynek pomiędzy Wikingami [ZUT] i Druidami [PUM] oraz Herosów [UAM] przeciwko Piernikowej Gwardii [UMK].

Dla Druidów [PUM] i Piernikowej Gwardii [UMK] to ostatni dzwonek, żeby powrócić do gry i zgarnąć zwycięstwo. Oba teamy odniosły po jednej porażce i zajmują dolną część tabeli. Wygrana odmieniłaby tę sytuację, dlatego możemy się spodziewać ostrej walki!

Wikingowie [ZUT] i Herosi [UAM] są na zdecydowanie lepszej pozycji, ponieważ mają jedno zwycięstwo na koncie oraz idealny bilans 4-0. W przypadku obu tych drużyn wygrana otworzy drogę nie tylko do awansu, ale również do walki o pozycję lidera w grupie.

Zapraszamy na transmisje z komentarzem od godziny 18:00 na kanał ligowy – www.twitch.tv/ligaakademicka


Najlepsze zagrania poprzednich kolejek

R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"