Ruszył drugi sezon Ligi Akademickiej! T-Mobile sponsorem tytularnym, pula nagród 45 tys. złotych!

Kierunek – rozwój! Po sukcesie jakim był pierwszy sezon Ligi Akademickiej, rozpoczynamy zapisy do kolejnej odsłony tego wyjątkowego wydarzenia, które integruje esport ze społecznością akademicką w Polsce! Drugi sezon...

Kierunek – rozwój!

Po sukcesie jakim był pierwszy sezon Ligi Akademickiej, rozpoczynamy zapisy do kolejnej odsłony tego wyjątkowego wydarzenia, które integruje esport ze społecznością akademicką w Polsce!

Drugi sezon jest dla nas szansą na spełnienie obietnicy, którą złożyliśmy wszystkim zawodnikom i fanom, czyli zapewnienia ciągłego rozwoju i wyznaczania nowych standardów w esporcie akademickim.

Dlatego też z dumą informujemy, że T-Mobile objął patronatem całe wydarzenie i został tytularnym sponsorem naszego przedsięwzięcia!

To pozwala nam realizować naszą wizję i już w ramach drugiego sezonu uruchomić trzy kategorie, w których rywalizować będą reprezentacje uczelniane z całego kraju.

W T-Mobile Lidze Akademickiej obok pojedynków na Summoner’s Rift będziemy konkurować w tytułach Blizzarda – Overwatch oraz królu strategii czasu rzeczywistego – Starcraft 2.

Wartość puli nagród wynosi 45 tys. złotych i to nie jest jeszcze nasze ostatnie słowo!

Ambasadorem T-Mobile Ligi Akademickiej została grupa Ja, Rock! Dzięki temu, nakręcimy fantastyczną atmosferę, która będzie towarzyszyć kibicom przez cały sezon.

R E K L A M A

Zgłoś reprezentację do T-Mobile Liga Akademicka

Rozpoczynamy rekrutację drużyn uczelnianych do drugiego sezonu ligi, który oficjalnie wystartuje wraz z początkiem marca, meczem inauguracyjnym w League of Legends.

Żeby zgłosić reprezentację uczelnianą, gracze muszą spełniać dwa warunki:

  1. Wszyscy zawodnicy muszą być studentami tej samej uczelni.
  2. Każdy zawodnik musi przedstawić aktualne zaświadczenie potwierdzające status studenta.

Wszystkie informacje na temat zgłoszeń oraz zasad T-Mobile Ligi Akademickiej znajdziecie na stronie www.ligaakademicka.pl oraz na naszym profilu www.fb.com/ligaakademicka

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"