Team Kinguin wciąż w walce o Challenger Series!

Kolejna runda eliminacji do zamkniętych kwalifikacji Challenger Series za nami. Sprawdź czy Team Kinguin wciąż ma szansę na awans do przedsionka LCS....

Kolejna runda eliminacji do zamkniętych kwalifikacji Challenger Series za nami. Sprawdź jakie polskie drużyny wciąż mają szansę na awans do przedsionka LCS.

[advert id=”63382"]


Team Kinguin dalej w grze

W drugiej rundzie podopieczni Hatchy’ego zmierzyli się z węgierskimi zawodnikami Wonder Stag e-Sports. To było bardzo stresujące spotkanie dla graczy, ponieważ na początku pierwszej mapy gracze Kinguin zostali rozłączeni z grą z powodu ataku DDoS.

[a[advert id=”63382"]p>

Bardzo dobre przygotowanie techników drużyny Hatchy’ego pozwoliło na szybkie rozwiązanie, dzięki czemu gracze powrócili do gry i łatwo pokonali Węgrów.


Polacy w CSOQ

Zawodnicy AGO Gaming nie mogą czuć się zadowoleni z tych kwalifikacji. Zostali zdyskwalifikowani, dlatego że jeden z graczy zaspał na mecz, przez co AGO pogrzebało swoje szanse na zamknięte kwalifikacje. Z pewnością jest to bardzo kontrowersyjna sytuacja, która nie powinna się zdarzyć na takim poziomie.

[adv[advert id=”63382"]

R E K L A M A

W walce wciąż pozostaje Digital Paradox Mountain, które zmierzy się w następnej rundzie z Team Kinguin. Kolejną drużyną wartą uwagi jest Late Game Kings, w barwach którego gra Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Bez większego problemu poradzili sobie oni z akademią Origen.


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Damian "Astaroth" Kamiński - zapalony gracz League od Legends i Hearthstone. Osoba z zamiłowaniem do fotografii i piłki nożnej. Swój wolny czas przeznacza, by poszerzać wiedzę na temat e-sportu.