Team Kinguin wciąż w walce o Challenger Series!


test

Kolejna runda eliminacji do zamkniętych kwalifikacji Challenger Series za nami. Sprawdź jakie polskie drużyny wciąż mają szansę na awans do przedsionka LCS.


Team Kinguin dalej w grze

W drugiej rundzie podopieczni Hatchy’ego zmierzyli się z węgierskimi zawodnikami Wonder Stag e-Sports. To było bardzo stresujące spotkanie dla graczy, ponieważ na początku pierwszej mapy gracze Kinguin zostali rozłączeni z grą z powodu ataku DDoS.

Bardzo dobre przygotowanie techników drużyny Hatchy’ego pozwoliło na szybkie rozwiązanie, dzięki czemu gracze powrócili do gry i łatwo pokonali Węgrów.

test

Polacy w CSOQ

Zawodnicy AGO Gaming nie mogą czuć się zadowoleni z tych kwalifikacji. Zostali zdyskwalifikowani, dlatego że jeden z graczy zaspał na mecz, przez co AGO pogrzebało swoje szanse na zamknięte kwalifikacje. Z pewnością jest to bardzo kontrowersyjna sytuacja, która nie powinna się zdarzyć na takim poziomie.

W walce wciąż pozostaje Digital Paradox Mountain, które zmierzy się w następnej rundzie z Team Kinguin. Kolejną drużyną wartą uwagi jest Late Game Kings, w barwach którego gra Mateusz „Kikis” Szkudlarek. Bez większego problemu poradzili sobie oni z akademią Origen.


Czytaj kolejne artykuły – Scroll Down

 

test

Polecany film