Vander opuszcza H2k!

Oskar Vander Bogdan, półfinalista mistrzostw świata oraz jeden z najlepszych polskich supportów, znalazł się poza składem H2k!...

Vander poza H2k!

Oskar „Vander” Bogdan, polski support występujący w H2k, znalazł się poza składem swojej drużyny. Informacja ta, została potwierdzona zarówno przez organizację, jak i samego zainteresowanego.

Dlaczego Vander opuścił H2k, nie wiadomo. W kuluarach mówi się o tym, że drużyna planuje zakontraktować zgrane duo, które będzie gotowe by wejść w sezon, i które będzie rzeczywistym wzmocnieniem dla ekipy.

Jak dalej potoczą się losy polskiego zawodnika, tego jeszcze nie wiemy. Możemy natomiast przypuszczać, że Vander ma już plany na najbliższy sezon. Wśród plotek, na temat jego przyszłości, często przewijają się nazwy Roccat oraz PSG.

[advert id=”66069"]


Co dalej z H2k?

Wiemy już, że Vander opuszcza H2k. Ale kto zajmie jego miejsce? Z początku mówiło się wiele na temat powrotu duo Hjarnan / Kasing, który rzekomo miałby zając miejsce duetu Forgiven / Vander. Jednakże Vander, podczas swojego streamu, niejako zaprzeczył tym informacjom.

Polecamy wam dziękczynny filmik, który drużna umieściła na swoim youtube. My również przyłączamy się do życzeń – powodzenia Vander!


Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport