Zaczynamy play-off w T-Mobile Lidze Akademickiej Overwatch!

Witajcie w fazie play-off T-Mobile Ligi Akademickiej Overwatch! Poznaliśmy już 8 drużyn, które awansowały do drugiego etapu ligi i startujemy z ćwierćfinałami. W związku z wyjątkową sytuacją dzisiaj rozegramy...

Witajcie w fazie play-off T-Mobile Ligi Akademickiej Overwatch! Poznaliśmy już 8 drużyn, które awansowały do drugiego etapu ligi i startujemy z ćwierćfinałami.

W związku z wyjątkową sytuacją dzisiaj rozegramy trzy z czterech meczów ćwierćfinałowych, a w środę dokończymy ten etap play-off rozgrywając jedno spotkanie.


Wtorek, 17.04.

Już od 18:00 zaczniemy meczem Rekinów z Akademii Morskiej w Szczecinie, które zmierzą się z Konstruktorami z Politechniki Warszawskiej.

W tym meczu to Konstruktorzy są faworytami, ponieważ wyszli z pierwszego miejsca w grupie A. Nie zmienia to jednak faktu, że Rekiny mają coś do udowodnienia i z pewnością możemy liczyć na mocną grę.

Około godziny 19:30 zaprosimy was na pojedynek Jagiellonów z Uniwersytetu Jagiellońskiego i Smoków z Politechniki Krakowskiej.

W przypadku tej pary to ekipa UJ jest faworytem, ale ponieważ mówimy o derbach Krakowa, to widzowie mogą spodziewać się ostrej rywalizacji pomiędzy obiema reprezentacjami.

W okolicach 20:30 zakładamy start trzeciego spotkania pomiędzy Bykami z Politechniki Wrocławskiej i Herosami z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

R E K L A M A

Bez względu na wynik, ekipie PWR należą się brawa za postawę fair-play i umożliwienie przeciwnikom rozegrania meczu w innym terminie.

Zapraszamy na relację z komentarzem na nasz kanał ligowy www.twitch.tv/ligaakademicka


Środa, 18.04

W środę rozegramy tylko jedno spotkanie, które pokażemy od 19:30 na kanale ligowym twitch.tv/ligaakademicka

AGHresorzy z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie zmierzą się z Wikingami z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Dla Szczecinian to będzie bardzo trudne starcie, ponieważ zmierzą się nie tylko z liderami grupy D, ale również niekwestionowanymi liderami globalnego rankingu TMLA OW.

AGHresorzy jako jedyny zespół w lidze zakończył fazę grupową bez straty choćby jednej mapy, co jasno pokazuje, że ambicje tego zespołu sięgają do tytułu mistrzowskiego.

R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"