Zapraszamy na półfinały TMLA League of Legends!

Już dziś od 18:00 zaczynamy półfinały T-Mobile Ligi Akademickiej League of Legends! Mecze będą transmitowane na naszym kanale ligowym: www.twitch.tv/ligaakademicka Drabinki, drużyny – https://lol.ligaakademicka.pl/   Pierwszy półfinał W pierwszym...

Już dziś od 18:00 zaczynamy półfinały T-Mobile Ligi Akademickiej League of Legends!

Mecze będą transmitowane na naszym kanale ligowym: www.twitch.tv/ligaakademicka

Drabinki, drużyny – https://lol.ligaakademicka.pl/

 


Pierwszy półfinał

W pierwszym półfinale zobaczymy Górników z Politechniki Śląskiej oraz broniących tytułu mistrzowskiego – Inżynierów z Politechniki Wrocławskiej. Pojedynek rozpocznie się o godzinie 18:00.

Górnicy gładko przeszli fazę grupową wychodząc z pierwszego miejsca z kompletem punktów i utratą tylko jednej mapy. W ćwierćfinałach pokonali reprezentację Politechniki Warszawskiej – Golemy – 2:0.

Teraz trafiają na bardzo trudnego przeciwnika, mistrzów sezonu pierwszego Ligi Akademickiej – Inżynierów. Ci są bardzo zmotywowani do wygranej, ponieważ wielki finał rozgrywamy na żywo właśnie na kampusie Politechniki Wrocławskiej.

Adam Howaniec wraz z ekipą z pewnością zrobią wszystko żeby bronić tytułu przed własną publicznością. Fazę grupową zakończyli na pierwszym miejscu z bilansem 6-1. W ¼ pokonali Informatyków z Politechniki Białostockiej. Czy ulegną Górnikom? Przekonamy się dziś po 18:00!

R E K L A M A

Drugi półfinał

Drugi półfinał to mecz Tyranozaurów z Wojskowej Akademii Technicznej i Lwów z Politechniki Gdańskiej.

Tyranozaury jako jedyna drużyna zachowała czyste konto i nie oddała nawet jednej mapy swoim przeciwnikom. Czy Lwom uda się zmienić taki stan rzeczy?

Gdańszczanie wyszli z drugiego miejsca grupy C, ustępując jedynie Inżynierom. Teraz chcą się odegrać i planują wielki finał właśnie przeciwko reprezentacji PWR.


Wielkie finały na PWR

Z przyjemnością informujemy, że pierwszy raz w historii TMLA organizujemy finały lanowe, które odbędą się 28.04.2018 na kampusie PWR w budynku Strefy Kultury Studenckiej!

W ramach planowanych finałów rozegramy dwa spotkania w League of Legends – mecz o trzecie miejsce oraz mecz finałowy.

Mecze skomentuje znany duet Mariusz „Manieq” Dziarmaga oraz Paweł „Cruiser” Klimesz. Gościem specjalnym w roli trzeciego komentatora będzie Wojtek „Tabasko” Kruza!

Całą imprezę poprowadzi Filip „Testree” Mątowski.


Strefa Kibica

28.04 od 16:30 zapraszamy wszystkich fanów League of Legends na kampus PWR do uczestnictwa w tym wydarzeniu i kibicowania najlepszym drużynom akademickim w Polsce.

Przygotowaliśmy specjalną strefę kibica, która pomieści do 300 osób, a jeśli pogoda nam dopisze, to będzie można kibicować na otwartym tarasie, co umożliwi nam zaproszenie kolejnych 150 osób.

Po strefie kibica będą przechadzać się cosplayerzy w strojach z League of Legends i nie tylko! Dodatkowo, zaprosiliśmy reprezentacje PWR, które uczestniczyły w lidzie Overwatch – Byki i Wombaty.

R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"