Znamy już finalistów 30 days to pro! Poznajcie członków Legionu! [Video]

Poznajcie skład Legionu, drużyny, która występuje w ramach akcji 30 days to pro! Czy uda im się nawiązać równorzędną walkę z profesjonalistami?...

30 days to pro

O akcji już was informowaliśmy, a dziś z wielką przyjemnością prezentujemy członków Legionu, którzy przeszli dwustopniową kwalifikację i zostali wybrani przez organizatorów!

Przed nimi niełatwe zadanie, ponieważ muszą dać z siebie wszystko w ciągu zaledwie miesiąca, aby się przygotować do walki z drużyną profesjonalistów i tym samym sprawdzić nabyte umiejętności.

Czy im się to uda? O tym dowiemy się już we wrześniu, a tymczasem poznajcie fantastyczną piątkę oraz trenera!

Tutaj możecie podgląda, co się dzieje w gaming house Legionu.

 

Rafał „Creativ.” Krupka

Adrian „Henry” Ryba

Damian „Xo” Gołembiewski

Jakub „JacKobi” Dymowicz

Kamil „Shaibuz” Kuryś 

Trener – Kamil „HopE” Tarka


Poznajcie ich bliżej

Wraz ze startem Legionu pojawił się film, na którym poszczególni zawodnicy prezentują się publiczności. Warto zobaczyć! :)

Wszystkich zainteresowanych odsyłam na stronę akcji, na której na bieżąco będą pojawiać się informacje, vlogi zawodników oraz streamy z gaming house.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sport

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"