Znamy oficjalny skład H2k!

Znamy oficjalny skład drużyny H2k. Do składu dołączają dwaj Koreańczycy - Nuclear i Chei. Dowiedz się więcej o następcach Forgivena i Vandera....

Nuclear i Chei w H2k

Już wszystko jasne! Miejsce Forgivena oraz Vandera w H2k zajmie koreańskie duo Nuclear i Chei.

h2k_nuclear_chei

Tym samym poznaliśmy cały roster drużyny:

  • TOP: Andrei “Odoamne” Pascu
  • JUNGLE: Marcin “Jankos” Jankowski
  • MID: Fabian “Febiven” Diepstraten
  • ADC: Shin “Nuclear” Jung-hyun
  • SUPPORT: Choi “Chei” Sun-ho

Sprawdzają się również słowa Vandera, który mówił o tym, że będą to nieznani dla europejskiego widza gracze. Dowiedzmy się zatem czegoś na ich temat!

[advert id=”66069"]


Nuclear

Nuclear, zanim trafił do H2k, reprezentował barwy koreańskiego Prime Clan, które po awansie do LCK i wykupieniu przez sponsora, przerodziło się w SBENU Sonicboom. Drużyna zajęła 9 miejsce w wiosennym splicie LCK 2016 i została relegowana po porażce z Team Ever w turnieju kwalifikacyjnym. Gdy w sierpniu kolejny turniej kwalifikacyjny nie przyniósł awansu, drużyna rozpadła się, a zawodnicy stali się wolnymi agentami.


Chei

Chei, ostatnie dwa lata występował w barwach Jin Air Green Wings, gdzie grał u boku Pilota. Drużyna mimo dobrych wyników w roku 2015, oraz czwartego miejsca w wiosennym splicie LCK 2016, zajęła ledwie siódme miejsce w letnim splicie. Spowodowało to poważne zmiany w rosterze, czego efektem jest pojawienie się supporta w H2k.

Co sądzicie na temat nowego rosteru H2k? Czy są oni stanie rywalizować o najwyższe cele? A może jest to kolejny “niewypał” transferowy? Czekamy na wasze opinie!

R E K L A M A

[a[advert id=”66069"]p>


W opinii autora

Według mnie, transfer idealnie wpisuje się w to, co dzieje się na scenie lola. Dwóch zawodników z Korei wypełnia limit graczy z innego kontynentu, którzy mogą znaleźć się w danej drużynie. Czy H2k na tym skorzysta? Tego nie wiem. Jednakże, uważam za dobre, że dwóch zawodników z tego samego kraju zagra na bocie. Ułatwi to zarówno komunikację jak i synergię między nimi. Szkoda trochę Vandera, ale jeśli uda mu się znaleźć drużynę w LCS, to będzie w całkiem dobrej sytuacji.

Uważam, że warto bacznie przyglądać się H2k w nadchodzący sezonie. Ta drużyna ma potencjał i jeśli uda im się zgrać, to z pewnością mają szanse na walkę o top 3 w LCS.


 

Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
E-sportE-Sport LOL

INNE