20 rocznica Diablo będzie obchodzona we wszystkich tytułach Blizzarda!

20 rocznica Diablo będzie powodem do świętowania we wszystkich tytułach Blizzarda! Sprawdźcie co zaplanowano w poszczególnych grach!...

20 lat minęło…

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale 31.12.2016 seria Diablo będzie obchodzić 20 urodziny! Ja byłem szczęśliwcem, który mógł z wypiekami na twarzy zwiedzać podziemia katedry zaraz po premierze, a część z Was jeszcze wówczas nawet nie była w planach rodziców!

Nie zmienia to faktu, że bez względu na wiek, gry Blizzarda łączą pokolenia i dlatego 20 rocznica Diablo to powód do wspólnego świętowania!

[advert id=”62152"]


Impreza urodzinowa

Blizzard bardzo poważnie podchodzi do tej rocznicy i poza głównym eventem – The Darkening of Tristram w samym Diablo 3: Reaper of Souls, przygotował szereg ciekawostek dla pozostałych tytułów. Czego możemy się spodziewać?

  • Heroes of the Storm – do zgarnięcia nowy, tematyczny portret. Oczywiście w klimacie Diablo!
  • Hearthstone – karczemna bójka z zakapturzonym wędrowcem!
  • Overwatch – spraye z klasami Diablo 3 oraz ikona gracza Lord of Terror
  • Starcraft2 – portret robotnika stylizowany na Diablo
  • World of Warcraft – elementy Sanktuarium będą przenikać do Azeroth

[a[advert id=”62152"]p>


I po urodzinach…

Szczerze mówiąc liczyłem na więcej w kwestii niespodzianek w innych tytułach Blizzarda. Choćby skin w HotS czy Overwatch. W Herthstonie mogliby chociaż rewers kart dać na pentagram. W SC2 faktycznie najtrudniej wymyślić, ale w World of Warcraft z powodzeniem mógłby pojawić się czasowy world quest z Diabłem w roli głównej!

Jednak nie ma co marudzić i choć na chwilę wróćmy do tamtych czasów… Do mojej łuczniczki… Fresh meat! Otworzenie tych drzwi zawsze było horrorem i te efekty w tle!

R E K L A M A


Czytaj kolejny artykuł – scroll down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"