20 rocznica Diablo będzie obchodzona we wszystkich tytułach Blizzarda!


test

20 lat minęło…

Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, ale 31.12.2016 seria Diablo będzie obchodzić 20 urodziny! Ja byłem szczęśliwcem, który mógł z wypiekami na twarzy zwiedzać podziemia katedry zaraz po premierze, a część z Was jeszcze wówczas nawet nie była w planach rodziców!

Nie zmienia to faktu, że bez względu na wiek, gry Blizzarda łączą pokolenia i dlatego 20 rocznica Diablo to powód do wspólnego świętowania!


Impreza urodzinowa

Blizzard bardzo poważnie podchodzi do tej rocznicy i poza głównym eventem – The Darkening of Tristram w samym Diablo 3: Reaper of Souls, przygotował szereg ciekawostek dla pozostałych tytułów. Czego możemy się spodziewać?

test
  • Heroes of the Storm – do zgarnięcia nowy, tematyczny portret. Oczywiście w klimacie Diablo!
  • Hearthstone – karczemna bójka z zakapturzonym wędrowcem!
  • Overwatch – spraye z klasami Diablo 3 oraz ikona gracza Lord of Terror
  • Starcraft2 – portret robotnika stylizowany na Diablo
  • World of Warcraft – elementy Sanktuarium będą przenikać do Azeroth

I po urodzinach…

Szczerze mówiąc liczyłem na więcej w kwestii niespodzianek w innych tytułach Blizzarda. Choćby skin w HotS czy Overwatch. W Herthstonie mogliby chociaż rewers kart dać na pentagram. W SC2 faktycznie najtrudniej wymyślić, ale w World of Warcraft z powodzeniem mógłby pojawić się czasowy world quest z Diabłem w roli głównej!

Jednak nie ma co marudzić i choć na chwilę wróćmy do tamtych czasów… Do mojej łuczniczki… Fresh meat! Otworzenie tych drzwi zawsze było horrorem i te efekty w tle!


Czytaj kolejny artykuł – scroll down!

test

Polecany film