Co może kryć konto taty w League of Legends?

Konto taty może skrywać wiele tajemnic, jeden z użytkowników reddita podzielił się swoją niezwykłą historią! Może i wy powinniście zerknąć w konta rodziców?...

Historia prawdziwa?

Czasami przeglądając internety można trafić na perełki. Oczywiście, o ile to nie jest troll, a jeśli nawet, to bardzo sympatyczny i prawdopodobny.

[advert id=”62152"]

Jeden z użytkowników reddita – LegendofKhaos – napisał wątek, który zatytułował – „Mój tata gra tylko ARAM’y, znalazłem to podczas aktualizacji jego masterek.”

Dalszy opis był rozbrajający. Autor wspomina, że ojciec zaczął grać w League of Legends, kiedy on poszedł do koledżu. Dużo grali wspólnie, właściwie co noc. Ojciec grywał tylko w ARAM’y i nigdy nie przejmował się innymi trybami, kupowaniem bohaterów czy warsztatem Hextech.

Teraz zobaczcie do czego to doprowadziło!

konto taty

[a[advert id=”62152"]p>

Ciekaw jestem czy to jest prawdziwa historia, czy to faktycznie konto taty? Sprawdźcie konta swoich rodziców, może też Mikołaj przyjdzie do was wcześniej!

R E K L A M A

Czytaj kolejny artykuł – Scroll Down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"