Divinity: Original Sin II – Nowy zwiastun gry od twórców!

Najnowszy zwiastun kontynuacji popularnego Divinity: Original Sin, który został wydany w 2014 roku przez Larian Studios. Zwiastun wygląda przecudownie!...

Divinity: Original Sin II

Divinity Original Sin II to kontynuacja ciepło przyjętej gry RPG wydanej w roku 2014. Akcja rozgrywki będzie toczyć się około tysiąc lat po wydarzeniach z poprzedniej części. Co ciekawe, tym razem wcielimy się w bohatera korzystającego z mocy źródła, gdzie w poprzedniej odsłonie byliśmy ich łowcami.


Nowy zwiastun

Deweloperzy z Larian Studios postanowili podzielić się z nowym zwiastunem produkcji, który ukazuje pełny potencjał gry. Dodatkowo dowiadujemy się, kto będzie szóstym możliwym bohaterem do stworzenia.

Nowy zwiastun wygląda po prostu wspaniale! Wspaniała szata graficzna, szczegółowe elementy otoczenia, możliwość zagrania w trybie kooperacyjnym dla maksymalnie 4 osób i wiele więcej! Poprzednią część gry uważam za niezwykle udaną, dlatego Divinity: Original Sin II znajduje się w tym momencie na pierwszym miejscu w mojej liście z gier, które po prostu muszę kupić! Przypominam, że gra zagości na PC już 14 września!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

19 letni redaktor, który swoją działalność na MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Przygodę z Heroes of the Storm zacząłem już w fazie alfy, gdzie pokochałem rolę specjalistów. Moimi ukochanymi bohaterami są postacie takie jak Murky, Abathur czy Xul.

INNE