HotS najlepszą darmową grą? Właśnie to powiedziała społeczność!

HotS bardzo aktywną i zwartą społeczność. Przynajmniej tak pokazaliście się dzisiaj, przy okazji opublikowania rankingu 100 najlepszych darmowych gier...

HotS ma małą społeczność, ale bardzo aktywną i zwartą. Przynajmniej tak pokazaliście się dzisiaj, przy okazji opublikowania rankingu 100 najlepszych darmowych gier przez portal GRYOnline.pl.

O co chodzi? Już wyjaśniam. Wczoraj został opublikowany ranking 100 najlepszych darmowych gier przez redakcję GOL. Podobne pojawiają się co roku, a kryteria wyglądają następująco.

Uwaga! Niniejszy ranking powstał na bazie kilku źródeł. Przeanalizowaliśmy Waszą aktywność w naszym serwisie, jak również wyniki ankiety dostępnej pod zeszłorocznym wydaniem tego artykułu, w której głosy oddawaliście przez cały rok. Do tego doszły opinie wszystkich redaktorów i współpracowników serwisu GRYOnline.pl.

Sam ranking (do którego link znajdziecie tutaj) wzbudził wiele kontrowersji. W czołówce pojawiły się LoL, Hearthstone oraz World of Tanks. Natomiast najlepszym MMORPG okazał się Guild Wars 2, mimo że gra jest darmowa tylko do 80 poziomu, gdyż nie warto grać potem bez płatnego dodatku. My jednak nie o tym. Nas interesuje miejsce 10, czyli HotS.

MOBA Blizzarda spadła z 4 miejsca (poprzedni rok), ale w podanej poniżej ankiecie zdobyła lekko ponad 11% głosów, co dało jej brązowy medal. Wyprzedziły ją LoL oraz Path of Exile. To jednak zmieniło się drastycznie po tym, jak materiał pojawił się na naszej grupie Facebookowej tutaj. Od godziny 11.55 HotS wskoczył na pierwsze miejsce i to z dość dużą przewagą. Obecnie ranking wygląda tak:

Ponad 7 punktów procentowych przewagi nad LoLem to nie lada wyczyn, szczególnie w Polsce, gdzie Liga Legend mimo wszystko jest wciąż topowym tytułem. Oczywiście obecnie wynik ten jest znacząco zawyżony przez fanów, jednak pokazuje to, że społeczność HotSa (a przede wszystkim nasza grupa) to najbardziej zwarta i aktywna w naszym kraju.

R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i