Już niedługo Darkest Dungeon doczeka się swojej premiery na IPady!

Już niedługo popularna gra od niezależnego studia Red Hook Studio pod tytułem Darkest Dungeon doczeka się swojej premiery na IPady!...

Premiera Darkest Dungeon na IPady

Darkest Dungeon to turowa gra RPG stworzona przez niezależne studio Red Hook Studios. Tytuł ten zyskał niemałą popularność dzięki swojemu oryginalnemu podejściu do gatunku RPG. Gracze muszą zmierzyć się nie tylko z czyhającymi na nich zagrożeniami, ale i również z ich własnymi słabościami i lękami.

Gra ukazała się na platformie steam w styczniu 2016 roku, zdobywając wysoką popularność i wiele pozytywnych recenzji. Tytuł został sprzedany w ponad 1,5 milionach kopii, a w czerwcu 2017 roku ukazał się pierwszy pełnoprawny dodatek.


Premiera Darkest Dungeon na IPady

Długo oczekiwana wersja gry na aplikacje mobilne w końcu się urzeczywistnia. Premiera podstawki zapowiedziana została na 24 sierpnia tego roku, jednak gracze będą musieli poczekać na wypuszczenie dodatku The Crimson Court.

Warto również wspomnieć o systemie zapisów stanu gry. Osoby posiadające wydanie na PC będą mogły przenieść swój zapis stanu gry do IPada za pomocą usługi Dropbox.

Niestety, nie mamy póki co żadnych informacji o tym, czy gra otrzyma swoją premierę również na systemy Android. Jednakże samo wypuszczenie gry na IPady może być pierwszym krokiem w tę stronę.

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.