Nowy sezon w Diablo III z Dywaniastym!


test

29 kwietnia o 17:00 rozpoczął się nowy, szósty już sezon w Diablo. Wraz z Dywaniastym pomożemy Wam jak najlepiej wykreować swoją postać w nowej mecie!

Blizzard wprowadził na serwery Diablo 3 szósty z kolei sezon. Wielu pytało mnie czy warto siadać przed komputerem, lub konsolą i zaczynać grę z nową postacią sezonową. Jasne, że tak! Nowy sezon to kolejna szansa na zdobycie chwały w Sanktuarium. Oprócz tego twórcy zapewniają uczestnikom kolejnego sezonu ciekawe nagrody.

Szósty sezon z Dywaniastym!

Dywaniasty, a właściwie Marcin to student streamujący gry, który streamuje, ponieważ daje mu to mnóstwo frajdy i lubi grać razem z widownią, do której zawsze może pogadać i dać parę ciekawych rad. Doświadczenie Dywana w Diablo jest ogromne, bowiem gra on od ponad 3 lat. Wykorzystując je będziemy regularnie udostępniać dla Was poradniki, które pomogą kreować postacie sezonowe w 6. sezonie Diablo 3. Oprócz wpisów na naszej stronie, porad dotyczących Diablo możecie zaczerpnąć oglądając Marcina na Twitchu, gdzie znajdziecie oczywiście nie tylko Diablo. Zdarza się, że Dywan streamuje inne gry, a nawet gra na żywo na gitarze. Serdecznie zapraszamy!

test

[LIVE STREAM DYWANA]
[FANPAGE DYWANA]

dywan

Na zachętę publikujemy poniżej build stosowany przez Dywaniastego w poprzednim sezonie Diablo na magu, którego Dywan opanował już do perfekcji – jest to jego ulubiona postać. Pierwszych porad i buildów, których zalecamy używać w nowym sezonie spodziewajcie się na naszej stronie już w przyszłym tygodniu!

test

Polecany film

  • Oskar Machol

    Zajebiste, skorzystam z chęcią. :)

    • Marcin

      Służę pomocą także podczas streamu ;) Zapraszam ^^