Prey otrzymał własną wersję demonstracyjną na platformie Steam!

Bethesda postanowiła udostępnić wersję demo gry Prey na Steam. Jeśli nie mieliście okazji zakupić owej gry, macie świetną okazje, aby ją przetestować!...

Prey na platformie Steam

Prey to strzelanka utrzymująca się w klimatach science fiction i horroru, wyprodukowana przez studio Arkane Studios, znane ze stworzenia takich gier jak The Elder Scrolls Online czy Dishonored.

W grze tej wcielamy się w naukowca, który należy do projektu mającego na celu ulepszenie rasy ludzkiej. Akcja rozgrywki odbywa się na stacji kosmicznej Talos 1, należącej do niejakiej korporacji TransStar. Owa stacja jednak została przejęta przez obcą rasę. Naszym zadaniem jest ucieczka ze stacji kosmicznej i poznanie przyczyny katastrofy.


Gra dostępna na Steam w wersji demo

Jeśli nie mieliście okazji zagrać w tę grę, macie teraz doskonałą okazję! Bethesda postanowiła udostępnić wersję demo tego tytułu. Osoby, które postanowią pobrać grę, będą mogły po zakupie kontynuować swoją rozgrywkę.

Jeśli jesteście zainteresowani przetestowaniem gry to wystarczy, że w sklepie Steam wpiszecie „Prey Demo” i go pobierzecie. Nie pozostaje mi już nic innego, jak życzyć wam dobrej zabawy na stacji Talos 1!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.