Próbowaliście grać Doomfistem za pomocą rękawicy bokserskiej?

Doomfist zagrany za pomocą rękawicy bokserskiej? Po bagietce, macie do tańczenia i innych wynalazkach przyszedł czas i na nią....

Słyszałem, że wszystkiego można użyć jako kontrolera do gier. Po graniu w WoWa na macie do tańczenia oraz symulowania bagietką karabinu Trupiej Wdowy z Overwatacha nic mnie już nie zaskoczy. Wręcz dzisiejszy bohater wydaje się nudny. Chociaż trzeba przyznać, że jego sposób jest nie tylko ciekawy, ale może okazać się dobrym treningiem.

Chodzi AtwerkinYoshi , który postanowił grać Doomfistem na serwerze testowym Overwatcha. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, jak podszedł do sprawy. Bardzo wczuł się w postać i zamiast korzystać ze standardowych kontrolerów, przerobił rękawicę bokserską tak, by mógł nią sterować. Trzeba przyznać, że szło mu całkiem nieźle.

Mimo wszystko nie polecamy takiego rozwiązania. Ponoć po kilku godzinach takiego grania ręka nie za bardzo nadaje się do użytku przez jakiś czas. Strach pomyśleć co czuł sam Doomfist. Znaczy czułby, gdyby istniał. Zapis z audycji znajdziecie poniżej.
Obejrzyj transmisję na żywo z kanału TheSuperScrubs na stronie www.twitch.tv

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i