Sword Art Online: Fatal Bullet – pierwsza odsłona marki pojawi się na PC już w przyszłym roku!

Firma Bandai Namco Games zapowiedziało swój pierwszy tytuł, jakim jest Sword Art Online: Fatal Bullet. Gra trafi na rynek w przyszłym roku!...

Sword Art Online: Fatal Bullet

Firma Bandai Namco Games zapowiedziało swój pierwszy tytuł, jakim jest Sword Art Online: Fatal Bullet. Będzie to strzelanka RPG, która będzie stanowić popularną adaptacje znaną z mang i anime. Premiera gry została zapowiedziana na przyszły rok, i trafi ona do użytkowników PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.


Co wiadomo o samej grze?

Sword Art Online: Fatal Bullet przeniesie nas do uniwersum znanego jako Gun Gale Online, czyli do świata science fiction, w której to broń palna odgrywa główną rolę, choć zapowiedziano również dostęp do kilku typów broni białej.

Scenarzystą do gry będzie sam Reki Kawahara, czyli twórca popularnej na świecie mangi Sword Art Online. Dlatego też sądzę, że fani tego uniwersum mogą spać spokojnie.

Wiemy również, że gra będzie miała do zaoferowania pełną kampanie dla pojedynczego gracza, tryb multiplayer, w którym dwie czteroosobowe drużyny będą walczyć o zwycięstwo oraz tryb kooperacyjny, w którym gracze będą musieli połączyć swoje siły aby pokonać bossów.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.