Co z tą Rosyjską Streamerką? Moda na samobójstwo!

Sharisha dokonała rzeczy niemożliwej... Zmartwychwstała! ...

Sharisha jednak ma się dobrze!

Gdy usłyszałem, że dziewczyna, o której kilka miesięcy temu napisałem artykuł powiesiła się podczas streamu, poczułem się kompletnie zamurowany. Tym bardziej, że znałem jej transmisje i dla mnie było to dość wiarygodne.

Oczywiście, jak to ja, zapomniałem, że telewizja to już praktycznie to samo co internet, pomijając kwestie techniczne, dlatego całą sprawą się dość przejąłem. Okazuje się, że rzekoma rosyjska samobójczyni jest cała i zdrowa. Niedawno opublikowała post, w którym mówi, że musi poukładać sobie parę spraw w swoim życiu i wszystko dokładnie przemyśleć.


Sharisha znana z wielu kontrowersji prawdopodobnie zrobiła wszystko specjalnie, aby znów podbić swoją i tak już ogromną publikę. W końcu… Skoro przez tak długi czas znosiła wszystkie wyzwiska i obelgi, mało tego, agresywnie na nie odpowiadała dodatkowo nakręcając widzów (Hmmm skąd my to znamy), dlaczego miałaby ze sobą skończyć? Nagie zdjęcia w internecie, przypadkowo wrzucone? Czuję się „zniesmaczony”.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.