The Evil Within 2 – Wyciek gameplayu z gamescomu!

Do sieci wyciekły nagrania z gameplayu The Evil Within 2, którego prezentacje mogli obejrzeć uczestniczy tegorocznych targów Gamescom....

The Evil Within 2

The Evil Within 2 to kontynuacja produkcji z 2014 roku za które odpowiedzialne jest studio Tango Gameworks. W grze wcielimy się ponownie w znanego z pierwszej części detektywa Sebstiana Castellanosa, w której musi on udać się do koszmarnego wymiaru stworzonego przez grupę Mobius, aby odnaleźć i uratować swoją córkę.


Wyciek gameplayu

Na tegorocznych targach Gamescom uczestnicy imprezy mieli okazje zapoznać się z demem gry. Uczestnicy postanowili jednak podzielić się nagraniami w internecie. Tymczasem możecie zapoznać się z pokazem misji pobocznej, który możecie obejrzeć na zamieszczonym poniżej filmiku.

Szczerze mówiąc gra na ukazanym filmiku wygląda obiecująco. Może nie jest to gra specjalnie wyróżniająca się na tle innych produkcji, ale gra sama w sobie prezentuje się na prawdę ciekawie. Klimat i fabuła mogą nieco przypominać serie z arcydzieła klimatu horroru, czyli serii Silent Hill. Przypominam, że premiera gry została zapowiedziana na 13 października 2017 roku.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.