Twitch.tv staje się nowym Facebookiem dzięki najnowszej aktualizacji!

Twitch udostępnia aktualizację aplikacji mobilnej, w której pojawia się wiele nowości, w tym Twitch Plus i streamy z telefonu...

Nowa aktualizacja Twitch.tv

Korzystacie z aplikacji twitch.tv na urządzeniach mobilnych? Ja tak, gdyż jest niesamowicie wygodna i pozwala połączyć mi trzy rzeczy, które najbardziej lubię robić: leżenie, oglądanie najgorętszych materiałów z gier oraz kontakt ze społecznością. Tym bardziej się cieszę, z jej aktualizacji.

Dla zwykłych widzów przygotowano między innymi nowy, wygodniejszy  interface, zaprojektowany pod kątem informowania o transmisjach. Natomiast nocnych marków ucieszy tryb ciemny, pozwalający włączyć ulubioną audycję w środku nocy, bez obawy o porażenie oczu białym światłem. Do tego pojawi Twitch Pulse, które ma pełnić w aplikacji rolę podobną do Twittera, gdzie znajdziemy wszelkiego rodzaju multimedia, czy linki. Twitch po prostu staje się medium społecznościowym.

Świadczy o tym największa nowość, czyli możliwość nadawania audycji na żywo, prosto z poziomu aplikacji. Nie mówię tu o streamowaniu produkcji mobilnych, bo takiej opcji nie zobaczymy. Chodzi raczej o materiały IRL (in real life), czyli z prawdziwego życia. Chcecie pokazać światu, że jesteście w kinie, parku czy ciekawym klubie? Twitch da Wam też taką możliwość.

Aktualizacja dla wszystkich będzie dostępna w ciągu najbliższych dni. Część z Was może już ma ją zainstalowaną na swoim telefonie. Natomiast omówienie zmian w formie filmu możecie znaleźć poniżej.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i