Jak twórcy wspominają początki Diablo? Super materiał z okazji 20 rocznicy!

Dokładnie 31.12 miała miejsce 20 rocznica powstania Diablo! Z tej okazji udostępniono materiał, w którym to twórcy wspominają tą kultową serię. Warto zobaczyć!...

Wspomnień czar!

Z pewnością większość z Was zetknęła się z jakąś częścią Diablo. Każdy gracz jest w stanie wyrecytować z pamięci bossów, epickie przedmioty, czy godzinami wspominać co ciekawego przydarzyło mu się podczas rozgrywki w tą kultową grę Blizzarda.

[advert id=”63383"]

Podobnie jest z pracownikami Blizzarda, dla których poza ogromnym kamieniem milowym w rozwoju firmy, Diablo było grą, którą tworzyli od podstaw i traktują jak własne dziecko. Zachęcam do obejrzenia tego materiału, dzięki niemu dowiecie się kilku ciekawostek!

O tym jak Blizzard świętuje 20 rocznicę diablo możecie również przeczytać na oficjalnej stronie gry dostępnej pod linkiem.


Czytaj kolejny materiał – scroll down!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Szczepan "Luzgan" Meyer - W redakcji od 2012 roku. Trudno mnie zatrzymać na dłużej tylko przy jednej grze. Często można mnie spotkać na przeróżnych festiwalach na terenie całej Polski. ulubione powiedzonka: FOR THE HORDE! oraz GL&HF tłumaczone na Get Lag & Have Feed. Zapraszam również na profil: www.fb.com/Bluzgan