Walki Robotów – dlaczego warto obejrzeć?

Walki Robotów to mój nowy nałóg! Arena, na której walkę toczą dwie maszyny, przy pomocy śmiercionośnych broni! Ostrza, młoty, miotacze ognia! Jestem w Raju! ...
darmowe liczniki strone www

To mnie pożera!

Aktualnie powinienem siedzieć całymi dniami i nocami w książkach, ale jak na prawdziwego Sykro przystało, odrzuciłem tę opcję i czas poświęcam na coś zupełnie innego, co prawdopodobnie nie zagwarantuje mi zdanie semestralnych egzaminów – Walki Robotów z komentarzem Skowyrskiego i Zimocha!

[advert id=”63379"]

Zacznę od tego, że wcześniej nie spotkałem się nigdy z tym show, śledzenie amerykańskiej TV zamykam w kręgu „Ellen Degeneres” i ” Tonight Show – Jimmy’iego Fallona”, i nawet gdy zobaczyłem spot reklamujący „Walki Robotów„, nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba!

darmowe liczniki strone www

R9

Dla tych, którzy nie czają tematu: „Walki Robotów”, czyli „Battlebots” to show, które przyciągnęło dziesiątki milionów widzów w USA! Teraz mamy możliwość oglądania tego niezwykłego programu z polskim komentarzem Piotra „Izaka” Skowyrskiego oraz Tomasza Zimocha!

Pasjonaci konstruowania robotów łączą się w zespoły, w których tworzą swoją prawdziwą bestię! Następnie ich żelazne zabawki zostają wystawione do walki na wyjątkowej arenie!

[a[advert id=”63379"]p>

Arena!

Arena w „Walki Robotów” jest odgrodzona od widowni i pomieszczeń, w których znajdują się zespoły – tak, aby podczas walki maszyn, nic nikomu się nie stało, albowiem ostre części latają po arenie niczym liście na wietrze!

Arena nie jest zwyczajna, czyhają na niej niebezpieczne pułapki, które utrudniają walkę naszym milusińskim, żelaznym przyjaciołom. Roboty mogą zakleszczyć się w magnetycznych sidłach lub mogą wpaść pod smagający młot. Najgorsze są jednak wirujące ostrza na krawędziach areny, gdy jeden z robotów zostanie w nie zepchnięty, rzadko kiedy wychodzi bez poważniejszego szwanku!

Odcinki są emitowane w poniedziałki o 22:00 w telewizji DTX! Jednak, jeśli nie jesteście w stanie oglądać ich premierowo, Izak wychodzi wam z pomocną dłonią – niektóre z odcinków będą wstawiane na jego kanał YouTube!

darmowe liczniki strone www

Internet zdążyła już obiec negatywna opinia na temat Tomasza Zimocha. Społeczność uważa, że przedstawia on sztuczne emocje i nie zgrywa się z Piotrem. Gorącą sytuację niepotrzebnie podsycają znani Youtuberzy w tym „Rojo”, który dość konkretnie wytknął wszystkie niepasujące mu zachowania Pana Tomasza.

[adv[advert id=”63379"]

Jaki jest wasz wymarzony robot?

W „Walki Robotów” znajdziecie cuda nie z tej ziemi! Maszyny wyposażone w przeróżne bronie – ostrza, młoty, sierpy, obrotowe zębatki, miotacze ognia, wyrzutnie i wiele więcej!

Poniżej znajdziecie cały odcinek „Battlebots”, który został umieszczony na kanale Izaka!

 

 

darmowe liczniki strone www
Kategorie
Gamer Zone

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.

    INNE