Walki Robotów – dlaczego warto obejrzeć?

Walki Robotów to mój nowy nałóg! Arena, na której walkę toczą dwie maszyny, przy pomocy śmiercionośnych broni! Ostrza, młoty, miotacze ognia! Jestem w Raju! ...

To mnie pożera!

Aktualnie powinienem siedzieć całymi dniami i nocami w książkach, ale jak na prawdziwego Sykro przystało, odrzuciłem tę opcję i czas poświęcam na coś zupełnie innego, co prawdopodobnie nie zagwarantuje mi zdanie semestralnych egzaminów – Walki Robotów z komentarzem Skowyrskiego i Zimocha!

[advert id=”63379"]

Zacznę od tego, że wcześniej nie spotkałem się nigdy z tym show, śledzenie amerykańskiej TV zamykam w kręgu „Ellen Degeneres” i ” Tonight Show – Jimmy’iego Fallona”, i nawet gdy zobaczyłem spot reklamujący „Walki Robotów„, nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba!

R9

Dla tych, którzy nie czają tematu: „Walki Robotów”, czyli „Battlebots” to show, które przyciągnęło dziesiątki milionów widzów w USA! Teraz mamy możliwość oglądania tego niezwykłego programu z polskim komentarzem Piotra „Izaka” Skowyrskiego oraz Tomasza Zimocha!

Pasjonaci konstruowania robotów łączą się w zespoły, w których tworzą swoją prawdziwą bestię! Następnie ich żelazne zabawki zostają wystawione do walki na wyjątkowej arenie!

[a[advert id=”63379"]p>

Arena!

Arena w „Walki Robotów” jest odgrodzona od widowni i pomieszczeń, w których znajdują się zespoły – tak, aby podczas walki maszyn, nic nikomu się nie stało, albowiem ostre części latają po arenie niczym liście na wietrze!

R E K L A M A

Arena nie jest zwyczajna, czyhają na niej niebezpieczne pułapki, które utrudniają walkę naszym milusińskim, żelaznym przyjaciołom. Roboty mogą zakleszczyć się w magnetycznych sidłach lub mogą wpaść pod smagający młot. Najgorsze są jednak wirujące ostrza na krawędziach areny, gdy jeden z robotów zostanie w nie zepchnięty, rzadko kiedy wychodzi bez poważniejszego szwanku!

Odcinki są emitowane w poniedziałki o 22:00 w telewizji DTX! Jednak, jeśli nie jesteście w stanie oglądać ich premierowo, Izak wychodzi wam z pomocną dłonią – niektóre z odcinków będą wstawiane na jego kanał YouTube!

Internet zdążyła już obiec negatywna opinia na temat Tomasza Zimocha. Społeczność uważa, że przedstawia on sztuczne emocje i nie zgrywa się z Piotrem. Gorącą sytuację niepotrzebnie podsycają znani Youtuberzy w tym „Rojo”, który dość konkretnie wytknął wszystkie niepasujące mu zachowania Pana Tomasza.

[adv[advert id=”63379"]

Jaki jest wasz wymarzony robot?

W „Walki Robotów” znajdziecie cuda nie z tej ziemi! Maszyny wyposażone w przeróżne bronie – ostrza, młoty, sierpy, obrotowe zębatki, miotacze ognia, wyrzutnie i wiele więcej!

Poniżej znajdziecie cały odcinek „Battlebots”, który został umieszczony na kanale Izaka!

 

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

W League of Legends gram długo, pamiętam, że wtedy wychodziła Ahri. Zawzięcie walczę o diament z umiarkowanym skutkiem :D. Support od urodzenia, uwielbiam kraść kille! Najbardziej w grach lubię dreszcz emocji i rywalizację! Na MMO24.pl zajmuję się PR, pisaniem artykułów oraz tworzeniem video.