Wesprzyjcie zaskakująco dobrą produkcję fanowską – Wiedźmin pół wieku poezji później!

Pół wieku poezji później to krótkometrażowy film o Wiedźminie Lambercie i jego losach po pogromie łowców czarownic. Dziś możecie wesprzeć ten w pełni fanowski projekt na zbiórce!...

Wiedźmin pół wieku poezji później

To produkcja fanowska, która miała się pojawić na ekranach już pod koniec tego roku, ale wiemy, że będzie przesunięcie na początek 2018 roku. Jest to krótkometrażowa historia wiedźmina Lamberta, który jako jedyny przeżył pogrom łowców potworów i teraz musi stawić czoła nowym wyzwaniom.

Pół wieku poezji później toczy się po zakończeniu sagi o Wiedźminie i co najważniejsze, zmienia całkowicie głównego bohatera. Poza Lambertem, spotkamy starych znajomych – Triss Merigold oraz Jaskra. Co ciekawe, nie będzie żadnego nawiązania do wątków z gry Wiedźmin od CDP Red.

To co jest najbardziej zaskakujące to fakt, że młodzi producenci ściągnęli do filmu znakomitego aktora, Zbigniewa Zamachowskiego, który obsadzony jest w roli Jaskra. Lamberta zagra Mariusz Drężek, a Triss Merigold – Magdalena Różańska.

Mając z tyłu głowy, że cały czas mówimy o produkcji fanowskiej, to jestem mega zaskoczony trailerami, które bez problemu znajdziecie w sieci. To naprawdę dobrze wygląda. Co więcej, autorzy chcą maksymalnie postawić na realizm, a nie efekty specjalne, co tylko podnosi poprzeczkę.

Z pewnością nie da się porównać tego filmu do profesjonalnej i wysokobudżetowej produkcji Tomasza Bagińskiego, ale niezwykle miło będzie nacieszyć się magicznym światem Wiedźmina w zupełnie innej odsłonie.


Wesprzyj produkcję!

Projekt Pół wieku poezji później już raz odniósł sukces przy zbiórce crowdfundingowej, zbierając 48 tys. złotych na PolakPotrafi.pl. Teraz trafił na indiegogo, gdzie możecie wesprzeć finansowo to przedsięwzięcie kwotą od 1 do 750 dolarów.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gamer Zone

Marcin "Ganisz" Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu - dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: "Baw się, życie kabaretem jest" , "GL, HF!"