Giveaway Starfall Tactics – podbij Galaktykę w kosmicznym MMO!


liczniki na strone

Giveway Starfall Tactics

Mamy dla Was 200 kodów do pre-Alphy Starfall Tactics! Jeżeli chcecie podbić kosmos swoją własną, unikatową flotą, to skorzystajcie z naszych upominków! Każdy z kluczy pozwala na udział w następnych testach, więc trzymajcie rękę na pulsie! By otrzymać klucz, napiszcie do nas wiadomość na Facebook przez fanpage MMO24.pl

Starfall Tactics, wojna o Galaktykę

Starfall Tactics_2

Wojny o terytoria, kolonizacja planet, frakcje (domy gildyjne), intensywne potyczki w szybkich meczach i cały Wszechświat do podbicia, to wszystko, a nawet więcej, czeka na Was w Starfall Tactics! Zapraszamy was do pre-Alphy, rozpoczynającej się 17. listopada  o godzinie 18:00 CET. Testy potrwają do 20. listopada, więc zbierajcie klany, znajomych i inne gamingowe ekipy, aby już teraz stworzyć siedzibę swojej frakcji i rozpocząć podbój spornych terytoriów!

Starfall Tactics_3

Starfall Tactics to hardkorowy mix RTSa i gry wojennej, który pozwala zbudować kosmiczną flotę Waszych marzeń, walczyć przeciwko innym graczom w szybkich i rankingowych meczach oraz odkrywać bezkresną Galaktykę do podbicia. Gra oferuje ekscytujące PVP dla zaawansowanych strategów, wymagające misje przeciwko komputerowi, multum taktyk do wyboru oraz możliwość modyfikacji każdego aspektu poszczególnych jednostek armii. Ciekawa grafika zaimplementowana w potężnym, otwartym świecie powinna być również gratką dla fanów MMO. Starfall Tactics zapowiada się na interesujący tytuł z dużym naciskiem na kooperację między graczami w praktycznie każdym aspekcie rozgrywki.

liczniki na strone

Jak rozpocząć przygodę ze Starfall Tactics

  1. Odwiedź starfalltactics.com i stwórz swoje konto, bądź zaloguj się na już posiadane.
  2. Kliknij “I already have a key” na głównej stronie w sekcji Closed Alpha.
  3. Wpisz kod, który Ci prześlemy, i wybierz “Submit”.
  4. Pobierz Starfall Tactics tutaj, zainstaluj i zaktualizuj grę.
  5. Rozpocznij podbój Galaktyki 17. listopada o 18:00 CET.
  6. Dołącz do dyskusji na specjalnym forum o Alfie oraz na Discord!

Będzie nam niezwykle miło jeśli zostaniecie z nami dłużej i polecicie nas wśród swoich znajomych! Dziękujemy!

 

liczniki na strone

Polecany film