Uzasadnij i zgarnij słuchawki Ozone Rage Z50!

Wygraj odlotowe słuchawki Ozone Rage Z50! Wystarczy, że uzasadnisz swój wybór i podzielisz się dobrą nowiną ze znajomymi, a dasz sobie szansę na wygranie gamingowych słuchawek....

[vc_row][vc_column width=”1/2"][v[vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]p>

Dziękujemy wszystkim za udział w naszej zabawie. Trudno zdecydować, która ścieżka jest najlepsza, ponieważ z każdą z nich wiąże się indywidualna historia, która jest dla was bardzo bliska. Dlatego postanowiłem wybrać komentarz, który za pomocą opisu przeniósł mnie do magicznego świata i pozwolił sobie wyobrazić jak ten świat wygląda. To trochę jak malowanie muzyką.

I ten komentarz należał do kragotha i jego opisu ścieżki do World of Warcraft!

Gratulujemy!

[/[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2"]c_[vc_single_image image=”57887" img_size=”medium”]_c[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]h3>Giveaway słuchawki Ozone Rage Z50!

Dzisiaj nietypowy giveaway! Mamy dla was słuchawki Ozone Rage Z50! Poświęć pięć minut i daj sobie szansę na zgarnięcie tych odlotowych “słuchafonów”![/vc_c[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_r[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]h3>Jak zgarnąć nagrodę?

 • napisz w komentarzu, która według ciebie gra posiada najlepszą ściężke dźwiękową i uzasadnij swój wybór!
 • udostępnij nasz konkurs na swoim profilu na facebooku!
 • czekamy na wasze zgłoszenia do 28.09 do godziny 18.00
 • wybierzemy najciekawszy komentarz i jego autor zgarnie słuchawki!
 • prosimy o wpisanie maila kontaktowego na końcu komentarza, na niego będziemy pisać do zwycięzcy

Linka do pełnego opisu produktu![/vc_c[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”59442" img_size=”large” alignment=”center” style=”vc_box_shadow_3d” onclick=”link_image”]ol[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_raw[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text] class="mmo24-news-4p" style="text-align: center; margin-top: 10px; margin-bottom: 15px; " id="mmo24-962583350">R E K L A M A

Będzie nam niezwykle miło jeśli zostaniecie z nami dłużej i polecicie nas wśród swoich znajomych! Dziękujemy!

[/vc_col[/vc_column_text][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=EH79DLEGa1M”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_raw[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_text_separator title=”Zobacz pozostałe giveaway!” color=”orange” border_width=”2"]c_[vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”20" style=”pagination” items_per_page=”4" element_width=”3" gap=”10" arrows_design=”vc_arrow-icon-arrow_02_left” arrows_position=”outside” paging_color=”orange” grid_id=”vc_gid:1474891701154-591f502d-552d-7" taxonomies=”2492" paging_animation_in=”none”]n][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Giveaway

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”

 • Jakub Z.

  Jeśli chodzi o najlepszą ścieżkę dźwiękową, to zdecydowanie muszę wskazać na World of Warcraft. Tyle wspaniałych utworów, które powstawały do każdej odsłony tej gry nie spotkamy nigdzie indziej, a co najważniejsze – nie są one “na jedno kopyto” – spotkamy więc tu zarówno epicką muzykę zagrzewającą do boju jak i spokojne melodie. Do dziś lubię puścić sobie soundtrack z WoWa w tle nawet, gdy nie gram – muzyka to dla mnie to jeden z największych atutów wszystkich gier Blizzarda, ale wskazuję na World of Warcraft ze względu na ilość i różnorodność utworów.

 • Kuba Bujak

  Według mnie najlepsza ścieżka dźwiękowa powstała do Wiedźmina 3. Utwory idealnie komponują się z klimatem panującym w grze. Szczególnie podkreślają one również charakter serii podczas walk, loot’owania, czy też wolnych przechadzek naszym Geraltem z Rivii. Co więcej chciałbym dodać, że najlepszym i chyba najbardziej zapadającym w pamięć jest znane wszystkim “Silver for Monsters”, które mimo iż nie kojarzone po swoim tytule, wpada w ucho niczym Le le lej…Wszyscy pamiętają te bite utopce i gryfy w rytm utworu!! [email protected]

 • Rietter

  Hah, jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową to istnieją 2 typy, przy czym za każdym z nich stoją inne racje. Pierwszym jest oczywiście seria GTA która w dużej mierze swój sukces zawdzięcza właśnie soundtruckowi. Wiele stacji daje możliwość dopasowania swoich preferencji. Jednak jeżeli chodzi o muzykę dopasowaną klimatycznie to tylko i wyłącznie Mafia 2. Kiedy pierwszy raz zagrałem w tę grę, największą radość sprawiała mi jazda samochodem i słuchanie kultowych już piosenek i audycji radiowych. Mój głos więc kieruję na Mafie 2. A tak na marginesie to przedwczoraj znajomy nadrepnął na moje O-zone Rage ST, także nowy headset jak najbardziej by się przydał. Pozdrawiam

  [email protected]

 • Dimision

  Bezapelacyjnie Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ścieżka dźwiękowa w tej produkcji stoi na najwyższym poziomie i jest równie ważnym aspektem jak świetna fabuła czy mechanika gry, wciągając przy tym Gracza jeszcze bardziej w świat Geralta. Utwory podtrzymują klimat rozgrywki poprzez swoją barwę oraz dynamiczne ich zmienianie zależne od momentu w grze, od zaciętych walk z potworami po przez chillout’owy explor co gwarantuje nie małe ciarki na plecach dla fanów serii oraz tego typu gier komputerowych.

  Tutaj jeden z moich ulubionych utworów: https://www.youtube.com/watch?v=NknjE2SBPxw

  Pozdrawiam Dimision ;)

  (E-mail: [email protected])

  • Dimision

   P.S Moje Creativy domagają się pójścia na emeryturę :c

 • Adam

  “Która gra posiada najlepszą ściężkę dźwiękową” Pierwsza myśl Guild Wars 2. Jeremy Soule (ścieżki do Neverwinter Nights, TESów) zrobił świetną robotę. Arena Net strzeliła w dziesiątkę zatrudniając tego kompozytora. Utwory takie jak: The Charr Triumphant, The Saga of the Norn nie tyle co oddają klimat gry, co go tworzą, a Fear Not This Night… perła, która robi cały soundrack. Najlepszy kawałek ever! Dosłownie, nie tylko w grach – pisze to fan muzyki z gatunku rap, rock etc. Wzrusza, inspiruje ale też motywuje do działania. . Asja Kadric najpiękniejszy głos żeński, serio.
  [email protected]

 • mikowiel

  Miałem dylemat co do wyboru gry z najlepsza ścieżką dźwiękową bo jest wiele gier które takową posiadają wiec jeżeli mam wybrać to może nim być World of Warcraft. Dlaczego? A no dlatego ,że mi osobiście przy wielu spędzonych godzinach w tej grze zawsze towarzyszył soundtrack. Wiele razy podczas bicia bossa czy wkraczania do nowej krainy leciała muzyka która do dzisiaj zostaje w mojej głowie a podczas ponownego słuchania przypominają mi się emocje, napięcie i stare dobre czasy beztroskiego grania.

  Jednym z wielu utworów jest… https://www.youtube.com/watch?v=EV46qFZrOzk

  ([email protected])

 • kragoth

  Do dzisiaj pamiętam moje pierwsze wrażenia po zobaczeniu portalu do Azeroth i usłyszeniu pierwszych nut… Majestatyczne partie dęte, które przyprawiają nas o dreszcz emocji i podniecenia, ale zarazem niepokoju związanego z walką. I już za chwilę zmieniają się w delikatne instrumenty smyczkowe, które łagodzą nasze obawy i uświadamiają nam, że przecież nie jesteśmy sami.
  Ścieżka dźwiękowa w World of Warcraft jest napisana w sposób idealnie oddający nam nasze aktualne położenie oraz sytuację, z którą mamy do czynienia. Będąc na Warsong Gulch raczeni jesteśmy ponurymi dźwiękami bębnów wojennych oraz orkowych ryków silnie oddziałujących na naszą świadomość tego, gdzie aktualnie się znajdujemy – krwawa bitwa między Hordą i Przymierzem, z której tylko jedna strona wyjdzie cało…

  Podróżując po Teldrassil słyszymy delikatną, kojącą partię skrzypiec akompaniującą anielski głos żeński. To miejsce jest baśniowym królestwem elfów, a dzięki tej muzyce jesteśmy w stanie poczuć to na własnej skórze, ponieważ tak samo, jak delikatne i magiczne elfy, ta ścieżka dźwiękowa przedstawia te same cechy. Przekraczając bramę Darnassus doznajemy szoku – z idyllicznych lasów Teldrassil znaleźliśmy się w potężnej stolicy nocnych elfów. I znów partie dęte oraz mistrzowska ścieżka perkusyjna każą nam spojrzeć na ten pradawny lud z dozą respektu, mając na uwadze drzemiącą w nich siłę.

  Przenieśmy się teraz do Rubieży – zrujnowanego Draenoru, a dokładnie do Doliny Cienistego Księżyca… Tak kochani, to tutaj znajduje się zniesławiona Czarna Świątynia oraz to tutaj stajemy oko w oko z samym Illidanem Stormrage. Ścieżka dźwiękowa tego miejsca to nie tylko dodatkowa muzyka grająca w tle podczas naszych zmagań z przeciwnikami. Ponure wprowadzenie grane na trąbkach oraz puzonach jak również chór damsko-męski wprowadza w nas nastrój zarówno niepokoju, ekstazy jak i współczucia… Dlaczego? Muzyka ta opowiada o życiu Illidana – o jego wzlotach, upadkach, wielkich czynach i potwornych zbrodniach. Partie smyczkowe dają nam poczucie wzlotu na krótki moment, aby za chwilę znów znaleźć się na ziemi poczuć gorzki smak porażki oraz odrzucenia. Subtelnie prowadząca utwór wiolonczela pozwala nam odczuć cierpienie Zdrajcy tak samo, jak i jego zrezygnowanie. On wie, że nikt nie zrozumie motywów, którymi się kierował. On wie, że nikt nie wybaczy mu zbrodni, których dokonał. On wie, że to wszystko było… konieczne.

  Prawdziwie chwytającym za serce utworem jest jednak “Niezwyciężony”. Pieśń żałobna, dedykowana dla zmarłego wierzchowca księcia Arthasa Menethila, wprowadza nas w stan skrajnej nostalgii… Tęsknota, za czymś utraconym – w tym przypadku za wiernym przyjacielem – udziela się słuchaczom. Podmiot liryczny (możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że to sam Król Licz) chwali odwagę swojego rumaka oraz rozpacza nad jego utratą. O ile pierwsza część pieśni utrzymana jest w stonowanym, smutnym nastroju i jest poświęcona stracie Niezwyciężonego, o tyle część refrenowa zmienia się diametralnie – podniosły styl oraz śpiew, wykonywany o oktawę wyżej, sprawia wrażenie wykonywania pieśni nie żałobnej, a wielbiącej, którą w rzeczywistości się staje. Jako słuchacze doprowadzeni jesteśmy tym przejściem na skraj naszych emocji, równocześnie będąc zatrwożonymi przed obliczem jedynego, prawdziwego króla.

  Jest wiele ścieżek dźwiękowych, które są piękne i porywające. Jest wiele gier, które takie ścieżki posiadają. Jest wiele emocji, które im towarzyszą. Doświadczałem ich kilka razy w życiu. Nigdy jednak nie doświadczyłem poczucia bycia obecnym w świecie gry. Nigdy nie doznałem uczucia współczucia dla wymyślonych bohaterów. Nigdy nie personifikowałem się z żadnym z nich oraz nie starałem się zrozumieć ich motywów. Tak było do momentu rozpoczęcia mojej przygody z World of Warcraft. Zakochałem się w tej jedynej muzyce, która była w stanie oderwać mnie od prawdziwego świata i przenieść do tego uniwersum.

  Powodzenia wszystkim uczestnikom! :)
  [email protected]

  • Ganisz

   Gratulacje! Wygrałeś słuchawki OZONE! Będziemy kontaktować się na podany mail!

 • Szymon Gocek

  Ścieżka dźwiękowa… Hmmm, a graliście w Warframe? Utwór przewodni z update’u “The Second Dream”. Oprócz tego jeśli szukacie większej ilości utworów które w porządnych słuchawkach wycisną z was łzy to polecam Guild Wars 2. Wędrowanie po zaśnieżonych szczytach Frostgorge Sounds z dynamiczną muzyką… Bajka po prostu ^^
  [email protected]
  PS. Udostępnianie na FB tego konkursu poprzez przycisk nie działa więc użyję linku ;)

 • Adrian Pawlata

  Najbardziej spodobała mi się ścieżka dźwiękowa z Wiedzmina 3. Dlaczego? Kiedyś bawiłem się w odtwórstwo historyczne, dokładniej wczesne średniowiecze. Na wszelkich wyjazdach, były również wieczorem koncerty przeróżnych zespołów. Percival Schuttenbach poznałem dawno temu, słuchałem ich jeszcze zanim bylem odtwórcą, gdy jako dzieciak jeździłem oglądać “wikingów”. W późniejszym okresie, również kosztowałem z nimi miód pitny i inne wyroby, oczywiście po koncertach.

  [email protected]

 • Rosslinka .

  Najlepszą ścieżkę dźwiękową według mnie posiada wszystkim znany World of Warcraft. Spędziłam wiele godzin grając w tą gre i nigdy nie potrzebowałam innej muzyki w tle. Moge nawet powiedzieć, że to nie tylko o muzykę chodzi.. Kto z nas nie zna dźwięku kiedy przypadkiem zabijemy biednego królika w Elwynn Forest? Kto z nas nie zna dźwięku dzików w Durotarze? Dla mnie w tej grze każdy dźwięk jest idealnie dopasowany i charakterystyczny a co najważniejsze zawsze będę pamiętała te melodie i utwory.

  Ulubionym fragmentem w świecie WoW’a jest dla mnie https://www.youtube.com/watch?v=b4U4vr_Ra3o jest muzyka z Ashenvale.

  Kilka powodów podałam Wam wyżej jednak ciężko jest wam tutaj pokazać jakie mam ciarki będąc w Ashenvale, jak dobrze robi mi się questy w Stormpeaks, albo jak magiczne jest dla mnie Silvermoon City mogłabym Wam wypisać każdą krainę która wywołuje podobne efekty albo każdy zapamiętany dźwięk podczas instancji, raidów.
  Kilkoma słowami muzyka z World of Warcraft jest dla mnie: unikatowa, idealnie się komponuje z grą, pozwala zapomnieć o troskach życia codziennego i wywołuje u mnie ciarki.
  [email protected]

 • Sebastian Głodek

  Najwspanialszą ścieżkę dźwiękową posiada wg mnie World of Warcraft. Dlaczego ? Jest to jedna z nielicznych pozycji gdzie poziom udźwiękowienia od 2004 r. , czyli od roku wydania podstawowej wersji gry do dnia dzisiejszego ( dodatku Legion ) utrzymuje równy i tak samo wysoki poziom. Ścieżkę dźwiękową stworzył m.in. Jason Hayes, który pracował nad muzyką do serii Warcrafta. World of Warcraft w tym zakresie głównie nawiązuje do świetnie znanego Warcrafta III. Ta swoista kontynuacja świadczy o ogromnym wyczuciu i filozofii tworzenia gier, które nie są oderwane od siebie, ale stwarzają harmonijną całość.
  Co jest najważniejsze dla mnie w ścieżce dźwiękowej to możliwość zanurzenia się w głębi tego świata. Każda z lokacja, bohater klasowy, postać, boss, dowolny przeciwnik czy to humanoid czy też istota, tło otoczenia, stolice posiadają własny unikalny charakter. Znając świat gry, gdy zamknę oczy po dźwięku już wiem gdzie się znajduje. Oczami duszy widzę co mnie otacza i czego mogę się spodziewać. Tocząc wielkie potyczki z najgroźniejszymi bossami czy też pojedynki PVP każdy odgłos z rzucenia czaru czy też komunikatu z addona są tak dobrze znane, iż gdy zepsuły mi się głośniki i nie mogłem ich usłyszeć czułem się jakby ktoś odebrał mi część doznań.
  Lokalizacje przestrzenne a w szczególności szum wody czy lasu potrafią wciągnąć na długie chwilę czasami zapominając o tym, iż mam wykonać kolejny Quest. Pojawiające się kolejne rozstrzenia to dla twórców bez wątpienia wielki wysiłek by stworzyć godnego następcę. Z wielką niecierpliwością oczekują zawsze na to co będę mógł usłyszeć. Udźwiękowienie powoduje to, iż nawet najwybitniejsza pozycja bez odpowiedniego udźwiękowienia staje się niekompletna. Balans pomiędzy tym co widzimy a słyszymy jest bardzo ważne. Dostaliśmy tyle zmysłów, iż brak jednego z nich powoduje dodniową pustkę.

  PS. Mam 7 letnie słuchawki za 30 zł w których słychać tylko na prawą stronę. Byłbym niezmiernie wdzięczny za wybranie mnie, gdyż nie stać mnie obecnie na zakup czegoś nowego a w szczególności tak wyjątkowych słuchawek jak Ozone.
  Pozdrawiam.

  [email protected]

  https://www.youtube.com/watch?v=gQFOLOur1jM

 • Tomasz Dłużyński

  Witajcie. Bardzo trudno jest mi wybrać grę z najlepszą ścieżką dźwiękową. Zarówno zagraniczne produkcje posiadają niesamowite udźwiękowienie jak i polskie. Chciałbym wobec tego podać po przykładzie jednym takim i jednym takim. Z zagranicy moja ulubiona seria gier to Far Cry a ścieżka dźwiękowa, która najbardziej mi utkwiła w pamięci pochodzi z Far Cry 3 i chociażby niesamowity kawałek zespołu Skrilex – Make It Bun Dem https://www.youtube.com/watch?v=1aXrLt9a6eE

  Tak się składa, że od około półroku przechodzę niejako odrodzenie jeśli chodzi o granie na PC. Niesamowicie towarzyszy mi przy tym moja żona, która sama grywa w różne produkcje, a obecnie w Wiedźmina :) Ostatnio, gdy założyłem jej moje słuchawki, w których niestety jedna mi przerywa to poznała świat gier jakby na nowo. Nie przypuszczała, że aż tak epickim doznaniem jest granie w słuchawkach. I właśnie dlatego bardzo bym chciał dla niej takie słuchafony jak dzwony wygrać ;) Mnie mogą przerywać a co tam :D Tyle czasu w nich już gram i jakoś daje rade. Tym bardziej, że niedawno miała urodziny a oboje mieliśmy też 6stą rocznicę ślubu :) A wracając do pytania konkursowego to jeśli chodzi o polskie produkcje to niesamowicie klimatyczny jest utwór w grze “Kholat” studia IMGN.PRO, który występuje na początku całej historii. https://www.youtube.com/watch?v=-HY7vdrUnrk

  Pozdrawiam serdecznie.

  Tomek

  [email protected]

 • Kamil Sz.

  Cabal online (nie cabal 2) – ścieżki dźwiękowe były świetnie dopasowane do każdej mapy w grze. Oddawały idealnie klimat danego miejsca rozgrywki. Niektóre wywoływały dreszcze na całym ciele. Grałem w tą grę głównie dla samych soundtracków. Niedawno do niej wróciłem i to jak udźwiękowienie pieści uszy nigdy mi się nie znudzi. Na prawdę polecam :)

  [email protected]

 • Reniff3reK

  Original War. Mało znana gra strategiczna, w która grałem za czasow dziecinstwa. Posiada nieziemsko klimatyczna sciezke dzwiekowa, dopasowana do dwoch kampanii – Amerykanskiej i Rosyjskiej. W Amerykanskiej przeważają dzwieki elektroniczne, natomiast w Rosyjskiej dominuje akordeon. Muzyka ta do dzisiaj przywołuje u mnie piekne wspomnienia i ciarki na plecach… Swietna produkcja, polecam kazdemu. Mail : [email protected]

 • Missler

  Zadanie co prawda nie jest łatwe, ponieważ zostało stworzone wiele gier dobrych, ale z słabym soundtrackiem oraz gier słabych z dobrym. Decyzja ta jest oczywiście czysto subiektywna. Do najlepszych soundtracków zaliczyłbym oczywiście serię Wiedźmina (z czego w 3 części był on za krótki jak na zawartość gry), serię ME (głównie Leaving earth z 3 części),skyrim oraz dragon age (leliana song). Dla mnie rpg to w 40% muzyka lecz nie będę wybierał z tego gatunku. Długo myślałem zanim wybrałem soundtrack z F1 z 2005 roku-Muse “Butterflies and hurricanes”. Nigdy nie byłem fanem “ścigałek”, ale ten utwór wbił mi się w pamięć, gdy z bratem i tatą za dzieciaka konkurowaliśmy ze sobą, a teraz motywuje mnie przy sporcie,oraz mimo tych lat nie zestarzał się. Mam nadzieję na wygraną, gdyż wysłużone już ss siberia v1 (sklejane taśmą, sznurkiem itd.) kończą swój żywot i potrzeba godnego następcy. Nie zostało sprecyzowane gdzie zostawić komentarz, więc zostawiam tu.
  Mój mail to: [email protected]

 • Patryk Gretka

  Moim zdaniem najlepszą grą pod względem ścieżki dźwiękowej jest Brutal Legend cała gra jest wypełniona dźwiękiem gitary elektrycznej. Między innymi w muzyce do tej gry usłyszymy takie gwiazdy jak Black Sabbath czy Candlemass. Gra nie jest tylko dobrym kawałkiem muzyki, gemepley jest bardzo obszerny wcielamy się w role Eddie`go , aby przy użyciu toporu oraz gitary niszczyć hordy demonów. Jest to moim jedna z najlepszych gier pod względem dźwięku niestety nie wszystkim odpowiada taka muzyka :(
  Pozdrawiam mail: [email protected]

 • Krzysztof Matyszkowicz

  Osobiście bardzo podoba mi się ścieżka dźwiękowa z gry Enslaved: Odyssey to the West.Muzyka przygrywająca podróży Monkey i Trip idealnie oddaje pełne spektrum towarzyszących jej doznań – nadzieję, strach przed nieznanym, odosobnienie, tajemnicę.

  [email protected]

 • Whatek

  Bardzo dobrze wspominam ścieżkę dźwiękową z gry Amnesia: A machine for pigs. Grając pięknie oddaje świat w którym się znajdujemy. Podkreśla każdy aspekt ukazany w grze przemoc, smutek, rozpacz. Słuchając czułem się główny bohater i zarazem antagonista. Gra i muzyka tworzą piękna harmonie która sprawia ze za każdym razem tak samo działa na nasze emocje. Tak tak koniec był wzruszający.
  Email: [email protected]
  https://www.youtube.com/watch?v=O46KvOHTB18

 • Agnieszka Kolasińska

  Kilka ładnych lat temu grałam w świetną przygodówkę – Najdłuższą Podróż. Głos Edyty Olszówki pieścił uszy, a muzyka była bajeczna i idealna do nastroju, mam do niej ogromny sentyment. Na przykład podniosła melodia przy widokach ogromnego portu, w rytm której od razu chce się zwiedzić wszystkie nieznane zakątki, czy nastrojowe, tajemnicze dźwięki w Podwodnym Królestwie. Nie zapominam też o pełnej napięcia muzyce w Domku Wiedźmy, która tak mnie przestraszyła, że zaczęłam panikować, że koszmarne babsko zaraz mnie zeżre, bo nic nie mogę wymyśleć :) Ostatecznie nie zostałam skonsumowana, ale strachu się najadłam, a więc muzyka swoją rolę spełniła!

  mail: [email protected]
  Ps. Mam trudności z udostępnieniem konkursu przez stronę, ale udostępniłam przez fb :)

 • Dawid Radomski

  Dla mnie najlepszą grą z najlepszym soudtrack’iem było Assassin’s Creed: Black Flag. Gra poprostu wspaniała, najlpsza część Asasynów. Soudtrackami były pirackie szanty. Urzekły mnie niesamowicie. Oddawały idealny piracki klimat, kiedy przemierzałem wody Karaibskie swoim okrętem, to moja załoga zawsze je śpiewała (jeden zaczynał z pierwszym zdaniem i potem wszyscy razem śpiewalismy głośno i dostojnie. Klimat był tak niesamowity że aż do dziś łezka się kręci w oku.
  https://youtu.be/XriL1z1xElE?list=PLu6_FOgZp3egKBAIv1M1fHpjoH82aGXif
  email:[email protected]