Zgarnij kod do CBT Revelation Online! Druga odsłona!

Druga odsłona gaiveaway do CBT Revelation Online, zgarnij jeden z trzech kodów do zamkniętych beta testów!...

[vc_row][vc_column width=”1/2"][v[vc_empty_space height=”60px”][vc_column_text]p>

Zakończone!

Dziękujemy za udział
i zapraszamy do kolejnych rozdawnictw!

[/[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2"]c_[vc_single_image image=”57887" img_size=”medium”]_c[/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]h3>Giveaway do CBT Revelation Online

Witajcie, to druga odsłona naszego rozdawnictwa! Tym razem mamy dla was 5 kodów do CBT Revelation Online, które rozpoczną się w połowie października. [/vc_c[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_r[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]h3>Jak zgarnąć kod?

 • napisz w komentarzu jaką rolę najchętniej wybierasz w grach MMORPG? Tank, Support, Range DPS, Melee DPS? Uzasadnij swój wybór! 
 • komentarze zamieszczamy na portalu, pod tym materiałem
 • czekamy na wasze zgłoszenia do 05.10 do godziny 18.00
 • wybierzemy najciekawsze komentarze i ich autorzy wygrają kody
 • prosimy o wpisanie maila na końcu komentarza, na który wyślemy nagrodę

[/vc_c[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=1iPQLqjGOhg”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_r[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_column_text]h3>Jak zrealizować kod?

 1. zarejestruj się tutaj
 2. użyj kodu, który Ci prześlemy
 3. poczekaj do startu CBT (połowa października 2016)

[/vc_c[/vc_column_text][vc_column_text]h4 style="text-align: center;">Będzie nam niezwykle miło jeśli zostaniecie z nami dłużej i polecicie nas wśród swoich znajomych! Dziękujemy!

[/vc_c[/vc_column_text][vc_empty_space height=”10px”][vc_raw_js]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[/vc_r[/vc_raw_js][vc_empty_space height=”30px”][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=BgTnPxSQbYc”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”Zobacz pozostałe giveaway!” color=”orange” border_width=”2"]si[vc_basic_grid post_type=”post” max_items=”20" style=”pagination” items_per_page=”4" element_width=”3" gap=”10" arrows_design=”vc_arrow-icon-arrow_02_left” arrows_position=”outside” paging_color=”orange” grid_id=”vc_gid:1475579254744-607efd94-70b1-10" taxonomies=”2492" paging_animation_in=”none”]umn][/vc_row[/vc_column][/vc_row]

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GiveawayMMORPG

Marcin “Ganisz” Rausch, założyciel i redaktor naczelny portalu – dla mnie celem grania jest przede wszystkim FUN i społeczność graczy, bez której nawet najlepszy tytuł można wyrzucić do kosza. Jestem ojcem i mężem, ale zawsze będę graczem! Ulubione powiedzonka: “Baw się, życie kabaretem jest” , “GL, HF!”

 • PefriX

  Podczas gdy moja drużyna jest zajęta walką, a wielki Tank z tarczą trzyma bestię na łańcuchu, ja spokojnie stoję z tyłu. Cichy, niczym nie wyróżniający się człowiek w kapturze, dzierżący magiczny kostur. Zazwyczaj nikt na mnie nie zwraca uwagi, bowiem kto by się przejmował jegomościem, trzymającym przy życiu 4 osoby. Wszak magia lecząca to drobnostka, a rolę Supporta może pełnić każdy…

  Nic bardziej mylnego. W trudnych chwilach, gdy Twój DPS z drużyny popełni błąd i wejdzie w pole obszaru działania czaru potwora, to właśnie My, Supportci, ratujemy życie. Nie ma dla mnie nic bardziej przyjemnego, gdy opętanego rządzą zabijania berserkera z mojej ekipy uratuję od niechybnego zgonu.

  Jestem PefriX i nie wstydzę się bycia Supportem!
  [email protected]

  • Ganisz

   Kluczyk leci do ciebie!!

 • Artur Kruk

  Największy, najsilniejszy, osłaniający wszystkich wielką jak on sam tarczą – Tank

 • mareczko

  Ja najczęściej wybieram melee dps albo range dps bo jeśli miałbym wybrać czy być masochistą jakim jest tank czy raczej sadystą jakim jest dps to wolałbym być już bym drugim

 • Mikołaj Chciuk

  Ja najczęściej gram Tankiem lub Supportem uzasadnienie jest proste to są postacie które mają jakąkolwiek kontrole nad tym co się dzieje przy walkach drużynowych. Tank kontroluje bossa i pilnuje żeby drużyna za bardzo od niego nie ucierpiała, Support (Healer) kontroluje drużynę i ich stan HP (w niektórych grach też MP). W Revelation prawdopodobnie będę grał Vanguard’em jako tank, ale przyjże się też bliżej Spiritshaper’owi ale jeżeli będzie to tylko mała “Elinka z Tery” lub “coś co kiedyś może stało kolo mężczyzny” to sobie odpuszczę i pomyśle nad Swordmagem lub Occultist’ą.

  P.S. Mage dps tez się na mojej liście klas znajdowały :)

 • Avalan

  Range DPS uwielbiam stać z tyłu i zasypywać wrogów falami strzał czy płonących kul albo innych pocisków.Moje motto? Bić mocno i nie lamić. [email protected]

 • Filip Pytel

  Najczęściej gram Supportem.
  Jestem z natury człowiekiem, który lubi “supportować” :v, a moja przygoda z wspieraniem graczy zaczęła się od gry Metin 2 – tam jako szaman pomagałem sojusznikom, następną grą była Liga Legend – gdzie już od 5 lat gram na roli wsparcia.
  Revelation Online odkryłem tak ot.
  Grałem na chińskich serwerach – oczywiście rolą wsparcia, bardzo mi się spodobała, wręcz się zakochałem i z niecierpliwością czekam na Bete w Europie.
  Dlaczego Support?
  Czerpię satysfakcję z ratowania ludzi z opresji.
  Napewno znasz to uczucie, gdy jesteś pewny śmierci a tu… Twój sojusznik Cię ratuje – tak, to właśnie ja ;p.
  Lubię mieć wpływ na los życia (zabrzmiało tak, jakbym chciał podbić świat xD).

  E – mail: [email protected]

  • Ganisz

   Kluczyk leci do ciebie!

   • Filip Pytel

    Dziękuję <3 <3

 • Przemek

  Najczęściej wybieram Range Dps ponieważ uwielbiam patrzeć jak ci niesamowici wojownicy starają się doprowadzić do walki w zwarciu z postacią dystansową ale i tak w większości wypadków giną zanim coś zrobią :) . Ogólnie od kilku lat gram tylko postaciami dystansowymi ponieważ na początku mojej przygody z grami mmorpg zmusiły mnie do tego osoby z legionu w Anionie i jestem im za to bardzo wdzięczny, w lidze tylko ADC <3 [email protected]

  • Ganisz

   Kluczyk na skrzynce!

 • Paulina Szczotka

  Uwielbiam grać tankami.
  Mimo, że jestem dziewczyną to i tak najlepiej odnajduję się w roli twardej postaci stojącej na czele drużyny, przyjmującej wszystkie obrażenia przeciwnika.
  Lubię kontrolować całą sytuację swoimi efektami kontroli tłumu jak i zapewniać sojusznikom ochronę w miarę możliwy sposób.
  W Revelation Online tankowie posiadają tarczę – nowość, która raczej w innych grach tego typu nie występowała, z chęcią ją przetestuję, hihi.
  Jestem ciekawa mechaniki obrońcy, właśnie dlatego tak mi zależy na kluczu do bety.
  Pozdrawiam ?

  Email: [email protected]

  • Ganisz

   Kluczyk leci do ciebie :)

 • Damian Kubiesa

  Najczęściej gram Tankami.
  Lubię bronić członków swojej drużyny własnym ciałem które w wielu przypadkach może ocalić komuś życie. Najbardziej lubianymi przeze mnie cechami Tanka jest jego wytrzymałość która jest niesamowicie pomocna w walkach z Bossami lecz Tank to nie tylko wytrzymałość to również niezrównana siła, jego ataki jak na postać stworzoną bardziej do obrony i wytrzymywania dużej ilości obrażeń są zaskakująco potężne mogą zrównać przeciwnika z błotem bez większych problemów.

  Tank to odzwierciedlenie mnie w prawdziwym życiu :D dlatego chciałbym go przetestować w Revelation Online żeby sprawdzić jego możliwości na polu walki.

  Email: [email protected]

 • Adam Wypart

  Mój wybór klasy postaci w grach MMORPG przeważnie zajmuje ogrom czasu. Moja postać musi być idealna pod względem wyglądu jak również mechaniki klasy. Mój wybór w wypadku Revelation Online pada na klasę Spiritshapera, ponieważ jest on czymś czego nie widziałem wcześniej w grach MMO – Połączeniem tradycyjnych Summonera i Priesta. Dodatkowo mam wrażenie, że wpływ na tę decyzję mają jeszcze dwa czynniki: To, że jestem bardzo empatyczną osobą, oraz mainowanie roli Supporta w League of Legends.
  Mój E-Mail: [email protected]

  • Ganisz

   Kluczyk leci do ciebie!!!

 • grandasa

  Moją rolą od zawsze bylo tankowanie, ochrona towarzyszy sprawia mi wiele przyjemnosci, zwlaszcza uwielbiam to ze takowi tankowie zwykle mają wiele zycia i wygladaja epicko w pelnej pancerzu. Czuje wielka satysfakcje kiedy widze jak moi dpsi walą aoe skillami w chmary potworòw ktore trzymam przed sobą. (Pisane na telefonie) [email protected]

 • Mateusz

  Mele dps z racji tego że jestem typem samotnika i lubię zabijać napotykające na drodze ofiary ^^ bądź np zwojować jakąś wioskę solo jak w WoW i czekać aż pokażę się kilku mocniejszych koksów hah ^^ świetna zabawa niestety na tę chwilę nie mam już gdzie tego robić bo w WoW grałem niestety na prywatnych serwerach ;< [email protected]