Naruto to Boruto Shinobi Striker to MOBA w uniwersum Naruto

Może dla Was to być zaskakujące, ale powstaje MOBA w świecie Naruto. Nazywa się Naruto to Boruto Shinobi Strike. Będzie można w nim grać tytułowym bohaterem...

Może dla Was to być zaskakujące, ale powstaje MOBA o świecie Naruto. Dodam, że zapowiada się na dość ciekawą i udaną produkcję. Nazywa się Naruto to Boruto Shinobi Striker.

Chociaż pierwotna seria Naruto zakończyła się już jakiś czas temu, jej duch dalej płonie w fanach niczym wola ognia. Widać to po wciąż wychodzących nowych seriach osadzonych w uniwersum, zwykle skupionych na dzieciach bohaterów oraz gier. W tych najciekawsze chyba jest Naruto to Boruto Shinobi Striker.

O samej rozgrywce nie ma za dużo informacji. Wiemy na pewno, że będzie to MOBA, skupiona na walkach 4v4. Główną rolę mają odgrywać techniki ninja, elementy akrobatyczne i doskonali znani bohaterowie, w których się wcielimy. Sama gra ma raczej być nawalanką, gdzie kamera umieszczona jest za plecami bohatera. Sama grafika prezentuje się oszałamiająco, bo przedstawia dokładnie to, co widzieliśmy w anime. Wydaje się, że raczej nie zobaczymy minionów, budowli czy innych rzeczy, widzianych w tradycyjnych MOBA, ale nie możemy tego potwierdzić na 100%.

Nieznana jest też data premiery, ale produkcja pojawi się na Playstation 4, Xbox One i PC, za pośrednictwem platformy Steam.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i