Adoptuj lisa imieniem Shadow i pomóż ofiarom klęsk żywiołowych!

Lis imieniem Shadow jest już dostępny w sklepie Blizzarda! Zakup go, aby wesprzeć ofiary klęsk żywiołowych na terenie Stanów Zjednoczonych!...

Lis imieniem Shadow już dostępny w sklepie Blizzarda!

Nowy zwierzak do adopcji pojawił się w World of Warcraft i jest dostępny w sklepie Blizzarda. Oto lis o imieniu Shadow! Ten zwierzak potrafi sprytnie przenikać między światłem i cieniem prosto do twojego serca i domu!


Kupno Shadowa jako datek na cele charytatywne

Cena przygarnięcia lisa wynosi 10 euro (około 45zł). Wszystkie fundusze na zakup zwierzaka do 31 grudnia zostaną przekazane na Amerykański Czerwony Krzyż oraz fundusz natychmiastowej pomocy Międzynarodowej Federacji Towarzystwa Czerwonego Krzyża i Czerwonego Półksiężyca. Datki zostaną podzielone po równo pomiędzy obie organizacje, aby nieść pomoc ofiarom małych i dużych klęsk żywiołowych na terenie Stanów Zjednoczonych.

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

19 letni redaktor, który swoją działalność na MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Przygodę z Heroes of the Storm zacząłem już w fazie alfy, gdzie pokochałem rolę specjalistów. Moimi ukochanymi bohaterami są postacie takie jak Murky, Abathur czy Xul.

INNE