Besiege otrzymał tryb multiplayer!

Wraz z najnowszą aktualizacją do gry Biesege otrzymaliśmy tryb multiplayer oraz edytor poziomów! Od tej pory możemy bawić się wraz z przyjaciółmi!...

Besiege

Besiege to interesująca gra logiczna, stworzona przez niewielkie niezależne studio Spiderling Studios. W grze wcielamy się w konstruktorów maszyn oblężniczych, które posłużą do niszczenia wojsk nieprzyjaciela oraz ich fortyfikacji.Sam tytuł stawia przed nami jednak zróżnicowane wyzwania.

Naszym celem mogą stać się proste budynki użytku cywilnego, oddział uzbrojonych żołnierzy czy atak na mocno ufortyfikowaną twierdzę. Gra charakteryzuje się absolutną dowolnością. Gra przypomina nieco zabawę lego. Otrzymujemy masę części, które możemy w dowolny sposób łączyć i sprawdzać co z tego wyjdzie!


Premiera trybu multiplayer

Wraz z wczorajszą aktualizacją do gry wprowadzono tryb multiplayer.Od teraz razem z przyjaciółmi możecie tworzyć unikalne konstrukcje, podejmować się zróżnicowanych wyzwań czy też po prostu dobrze się bawić! Sama gra w końcu spełnia się jako piaskownica, w której jedynym ogranicznikiem jest nasza własna wyobraźnia.

Dodatkowo wprowadzono również edytor poziomów do użytku graczy! Od teraz możecie tworzyć własne poziomy i cele do zrealizowania! Oczywiście gracze będą mogli pochwalić się swoimi mapami w warsztacie społeczności Steam!

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

20 letni redaktor, który swoją działalność na portalu MMO24 rozpoczął na początku 2017 roku. Zapalony gracz gier w stylu retro oraz tytułów charakteryzujących się wysokim poziomem trudności.