Albion Online dzisiaj ma premierę i oferuje powrót do prawdziwych korzeni MMORPG

Już dzisiaj pierwsi gracze wejdą na oficjalne serwery Albion Online, które jest nowym, sandboxowym MMORPG, gdzie gracze mają realny wpływ na świat...

Już dzisiaj pierwsi gracze wejdą na oficjalne serwery Albion Online, które jest nowym, sandboxowym MMORPG, gdzie gracze mają realny wpływ na świat. Krótko mówiąc, pożegnajcie standardy, jakie narzucił WoW. Tutaj, będzie można wrócić do korzeni i wolności.

Co prawda Pay2Win….

Wspomnijmy jeszcze jednako samej premierze. Odbędzie się ona o godzinie 15.00 czasu polskiego, chociaż posiadacze pakietu założyciela od 10 lipca mogą cieszyć się rozgrywką na serwerze testowym. Pamiętajcie jednak, że jest to tytuł buy2play – grę trzeba zakupić.

Do tego dzisiaj zagrają tylko posiadacze Zestawu Legendarnego, który kosztuje 100$ i zawiera w sobie jeszcze sporo dodatków pomagających na początku (chyba że się je straci na samym starcie – life is brutal). Jutro do świata Albion wejdą ci, którzy zakupili wersję Epicką (50$) natomiast 19 lipca gra zostanie udostępniona pozostałym nabywcom.

… ale chyba warto wrócić do korzeni

Warto? Myślę, że jak najbardziej, jeżeli szukacie mocnej gry, w której nie ograniczają Was klasy postaci, zadania, a ekwipunek trzeba wytworzyć lub kupić od innych graczy. Całkowita wolność i powrót do korzeni gatunku, gdzie po zdobyciu rzadkiego materiału, ktoś może na Was napaść, zabić i ograbić z fantów.

Mimo wszystko jest t najbardziej obiecująca odskocznia od WoWa od lat. Niestety, twórcy nie przewidują darmowej wersji próbnej. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
Gry

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i