Darmowy dostęp do wszystkich DLC dla graczy The Elder Scrolls Online

Mam świetne wieści dla wszystkich graczy The Elder Scrolls Online. Od 5 do 9 lipca będzie trwało specjalne wydarzenie, udostępniające tymczasowo wszystkie DLC za darmo oraz masę innych bonusów....

Mam świetne wieści dla wszystkich graczy The Elder Scrolls Online. Od 5 do 9 lipca będzie trwało specjalne wydarzenie, udostępniające tymczasowo wszystkie DLC oraz masę innych bonusów za darmo.

Przypomnę, że tytuł ten jest b2p, więc trzeba zapłacić, by móc cieszyć się nim bez ogra… będąc ograniczanym przez DLC. Te można osobno zakupić lub zdecydować się na bardzo atrakcyjny abonament, dający dostęp do pełnej zawartości. Taka subskrypcja nazywa się ESO Plus, ale wróćmy do tematu. Już od jutra twórcy startują ze specjalnym wydarzeniem. Abonamentowicze codziennie przez 5 dni będą otrzymywać Dwarven Crown Crates, czyli skrzynki z łupami.

Co z całą resztą graczy? Oni dostaną możliwość przetestowania ESO Plus na czas trwania eventu. Wystarczy wejść w Crown Store i znaleźć tam „ESO Plus Free Trail”, by przez 5 dni cieszyć się dostępem do wszystkich DLC, dodatkowym miejscem w banku, szybszym przyrostem doświadczenia i nie tylko.

Więcej szczegółów możecie znaleźć na oficjalnej stronie ESO. Zainteresowanym polecam wejść do gry jutro o godzinie 16.00 czasu polskiego, bo to właśnie wtedy rusza promocja.

 

zvr
Twoja reakcja
R E K L A M A
Kategorie
GryMMORPG

Wariat, kuc, maszyna, akrobata, a po godzinach bloger kochający HotSa. Zajmuję się na MMO24 newsami, zapewniając Wam najciekawsze informacje ze świata gier online. No i